Vyhľadávanie zájazdu

Fujairah Rotana Resort Spa ***** Spojené Arabské Emiráty FujairahTermíny a ceny

Fujairah Rotana Resort Spa ***** Spojené Arabské Emiráty Fujairah

Vychutnajte si dovolenku v hoteli priamo na krásnej piesočnatej pláži, kde svoj pobyt môžete skombinovať s potápaním. Určený je nielen pre rodiny s deťmi, ale i páry.

Poloha:
Hotel sa nachádza na popreží Arabského mora v časti Fujairah. Najbližšie nákupné možnosti sú priamo v hoteli. Mestečko Al Aqah je vzdialené 2 km. Centrum letoviska Fujairah sa nachádza 47 km od hotela. Medzinárodné letisko Dubaj je vzdialené 160 km.  

Vybavenie:
5- poschodová hlavná budova, 2- poschodové vedľajšie budovy, 250 izieb, lobby s WiFi, reštaurácie, 3 bary, bazén, detský bazén, tobogan, mini klub, fitnes, 2 tenisové kurty, plážový volejbal. Za polatok: SPA centrum, biliard, práčovňa, obchod, požičovňa áut, babysitting.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (31 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12 r., deluxe izby (39 m2, max. 2+1), premium izba (49 m2, max. 2+1)  klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, súšič na vlasy, LCD TV, WiFi, set na kávu a čaj, balkón/terasa. Za poplatok: trezor, minibar, room service.

Stravovanie:

All inclusive. Za poplatok: a´la carte reštaurácie. Bar pri bazéne, lobby bar, bar na pláži. Podrobnejší rozpis konceptu stravovania dostanete na recepcii hotela pri ubytovaní.Pláž:
Hotel sa nachádza priamo na 200 m dlhej súkromnej pláži v časti Al Aqah. Plážový servis ako ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo. Vodné športy sú na pláži k dispozícii za poplatok.

Fujairah Rotana Resort & SPA
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Dubaj - Bratislava, stravovanie podľa popisu objednaného typu služieb ubytovania, delegátske služby, DPH, povinné servisné poplatky (letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy).
Nepovinné príplatky: transfery letisko-hotel-letisko, cestovné poistenie.
UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň je povinné uhradiť priamo na mieste podľa platných predpisov vo výške približne 3-5,5 USD/os./noc. Výška pobytovej dane sa môže počas pobytu meniť.

Parkovanie: V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -