Vyhľadávanie zájazdu

Garden Of Eden Aparthotel **** Bulharsko Sveti VlasTermíny a ceny

Garden Of Eden Aparthotel **** Bulharsko Sveti Vlas

Popis - Vzdialenosť od letiska: 40 km Najbližšie mesto (km): Svetí Vlas 2 km Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 200 m  

Základné informácie - Hotel Garden of Eden aparthotel sa nachádza  priamo na pláži v letovisku Sveti Vlas. Ponúka moderné ubytovanie, väčšinou s výhľadom na more, ako aj niekoľko reštaurácií a barov. Komplex sa nachádza neďaleko Slnečného pobrežia a ponúka vonkajšie bazény s časťami pre deti.

Poloha - Hotel sa nachádza 40 km od medzinárodného letiska v Burgase,  2 km do centra letoviska Sveti Vlas.

Vybavenie izieb - V hotelových apartmánoch sa nachádza telefón, klimatizácia, Wifi, TV,set na prípravu čaju/kávy, chladnička, kuchyňa s vybavením, kúpeľňa s WC. Eco, promo, alebo club izby môžu byť znevýhodnené polohou, veľkosťou, alebo nemusia mať balkón.

Pláž - Verejná piesočnatá pláž sa nachádza 200 m od areálu. Lehátka a slnečníky sú na pláži (za poplatok), pri bazéne (bez poplatku).

Strava -  V hlavnej reštaurácii  sa podávajú jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne. Pre klientov je k dispozícií aj lobby bar.

Pre deti -  Detský bazén, detské ihrisko, detské animačné programy, detská stolička v reštarurácií.

Šport a zábava - Bez poplatku využite denné a večerné animácie, amfiteáter. Fitness centrum, tenisové kurty, stolný tenis, billiard sú k dispozícií za poplatok. 

Wellness -  V hoteli sa nachádza Spa centrum (sauna, masáže), kaderníctvo a salon krásy.

Koncept - Hotel ponúka ubytovanie s konceptom polpenzia (raňajky, večere formou bufetu) plná penzia (raňajky, obedy, večere formou bufetu. Podrobný popis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

Web - https://www.gardenofeden.bg/en/home 


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -