Vyhľadávanie zájazdu

Garden Sea View Resort **** Thajsko PattayaTermíny a ceny

Garden Sea View Resort **** Thajsko Pattaya

Garden Sea View Resort *** - POPIS: Hotel s vlastnou plážou a fantastickým výhľadom na budhistický chrám sa nachádza v severnej časti letoviska Pattaya. Centrum samotného mesta je vzdialené cca 10 minút jazdy taxíkom. V okolí nájdete množstvo obchodíkov, reštaurácií a thajských masáží. V základnej ponuke sú izby typu deluxe sea view. Na vyžiadanie a za príplatok sú možné aj iné typy izieb, Superior, Chalet alebo Suite.

- VYBAVENIE: 24-hodinová recepcia, niekoľko reštaurácií s thajskou a medzinárodnou kuchyňou, barov, kongresové centrum, čistiareň, kaderníctvo, izbová služba, supermarket, Wifi v spoločných priestoroch, zmenáreň.

- PLÁŽ: pláž sa nachádza pri hoteli. K dispozícii sú lehátka aj uteráky pri bazéne a na pláži.

- ZÁBAVA A ŠPORT: beauty salón, fitness, bazén, jogging park, stolný tenis, biliard.

- STRAVOVANIE: Raňajky. Možnosť stravovania a la carte v hotelových reštauráciách.

- VYBAVENIE IZIEB: izby typu Deluxe Sea view sú umiestnené v dvojpodlažných vilkách v bujnej záhrade, výhľad je orientovaný na more. Izba je vybavená klimatizáciou, minibarom, LCD TV, kúpeľňou s WC, sušičom vlasov, trezorom a setom na prípravu kávy a čaju. K dispozícii WiFi zdarma.

Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok - Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

- Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

- Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

- Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

- https://www.bangkokpalace.com/

-

deň 1 - ODLET Z PRAHY (VIEDNE): Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

deň 2 - PRÍLET DO BANGKOKU: Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - BANGKOK: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

deň 4 - BANGKOK - PATTAYA: Raňajky. Transfer 140 km do letoviska Pattaya. Ubytovanie v hoteli podľa výberu.

deň 5 - PATTAYA: Raňajky, voľný program. Pattaya patrí dodnes medzi najnavštevovanejšie plážové letovisko v Ázii.

deň 14 - PATTAYA - BANGKOK - PRAHA (VIEDEN): Raňajky. Transfer na letisko v Bangkoku, odlet do Prahy/Viedne.

deň 15 - PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE): Prílet do Prahy/Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -