Vyhľadávanie zájazdu

Gevora **** Spojené Arabské Emiráty, Dubaj Sheikh Zayed RTermíny a ceny

Gevora **** Spojené Arabské Emiráty, Dubaj Sheikh Zayed R

Luxusný hotel Gevora sa pýši titulom najvyšší hotel na svete. Užite si dovolenku v centre mesta, z hotelových izieb sa vám naskytne výhľad na mrakodrap Burj Khalifa, či ulicu Sheikh Zayed. Nové sily načerpáte v jednom z fitnescentier. Hotel Gevora má dve oddelené posilňovne pre dámy a pánov. Na hlavnej terase na 12. poschodí sa nachádza veľký bazén, bazén pre deti a vírivka na relaxáciu. V piatich reštauráciách sa podávajú jedlá rozličných kuchýň, pričom v jednej z nich vám naservírujú jedlo na 75. poschodí.
 

Poloha:
Hotel sa nachádza na ulici Sheikh Zayed Road v štvrti Trade Centre v Dubaji. Je ideálnym miestom na pobyt, ak sa chcete jednoducho a pohodlne dostať do hlavných obchodných štvrtí a k atrakciám v centre mesta. Letisko Dubai International Airport je vzdialené 15 km od hotela.

Vybavenie:
Hlavná 75-poschodová budova, 528 izieb a suites, 6 výťahov, recepcia, WiFi, hlavná reštaurácia. Za poplatok: bazén na 12. poschodí 8:00 - 22:00 (nedeľa - štvrok: 150 AED, piatok - sobota: 200 AED), detský bazén, a´la carte reštaurácie (medzinárodná a miestna kuchyňa), bar pri bazéne, fitnes 6:00 - 22:00, sauna, jacuzzi, SPA centrum, vstup do reštaurácie na 75. poschodí za poplatok 100 AED.

Ubytovanie:
2- lôžkové deluxe izby s možnosťou 1 prístelky (46 m2, max 2+1), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., superior izby s možnosťou 1 prístelky (46 m2, max 2+1), suity deluxe s možnosťou 1 prístelky (62 m2, max 2+1, 1 miestnosť), premium suity s balkónom s možnosťou 1 prístelky (62 m2, max 2+1, 1 miestnosť), kuchynka v každej izbe, klimatizácia, kúpeľňa, LCD TV, WiFi. Za poplatok: room service.

Stravovanie:
Raňajky, polpenzia, plná penzia formou bufetu. Raňajky 6:30 - 11:00, obedy 12:30 - 15:30, večere 18:00 - 24:00.

Pláž:
Najbližšia pláž Kite Beach je vzdialená 13 km od hotela.

Výlety:
Orientačná ponuka výletov v SAE - TU


Upozornenie:
Aktuálne podmienky cestovania do SAE - TU


Gevora


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Dubaj - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 

UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň hradí, podľa platných predpisov daného regiónu, každý klient priamo v ubytovacom zariadení na recepcii vo výške cca 10-25 AED/izba/noc vzávislosti od kategórie ubytovacieho zariadenia.


Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.

riadenia.

Happy Travel COVID GARANCIA: 100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP.
 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -