Vyhľadávanie zájazdu

Ghaya Grand ***** Spojené Arabské Emiráty, Dubaj IMPZTermíny a ceny

Ghaya Grand ***** Spojené Arabské Emiráty, Dubaj IMPZ

Relaxujte a zažite neopakovateľnú orientálnu atmosféru Dubaja. Ak Vám láka štýlová dovolenka so skvelými službami a spoznávanie okolia, tento hotel je určený presne pre Vás.

Poloha:
Hotel sa nachádza v stále vyhľadávanejšom a luxusnom letovisku Dubaj. Nákupné možnosti sú priamo v hoteli, alebo v centre mesta, ktoré je vzdialené 26 km od hotela. Vzialenosť od medzinárodného letiska v Dubaji je 40 km.

Vybavenie:
2 prepojené 21- poschodové budovy, 765 izieb, recepcia, lobby s WiFi, 4 reštaurácie a bary, vonkajší bazén, vonkajší detský bazén, detské ihrisko, tenis, aqua aerobik, fitnes. Za poplatok: SPA centrum, masáže, skášľovacie procedúry, práčovňa.

Ubytovanie:
2- lôžkové deluxe izby s možnosťou 1 prísteľky (31 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., executive suity (55 m2, max. 2+1), apartmány (1 miestnosť, 67 m2,  max. 2+1), apartmány (2 miestnosti, 104 m2, max. 4+1). Klimatizácia, kúpeľňa, vaňa / sprcha, sušič na vlasy, set na kávu a čaj, TV, WiFi, trezor. Za poplatok: minibar.

Stravovanie:
Raňajky. Za poplatok polpenzia alebo plná penzia. Podrobnejší rozpis konceptu stravovania dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:

Najbližšia piesočnatá pláž je od hotela vzdialená približne 20 km. Na pláž premáva hotelový shuttle bus zadarmo. Plážový servis a vodné športy sú na pláži za poplatok.Výlety:
Orientačná ponuka výletov v SAE - TU


Upozornenie:
Aktuálne podmienky cestovania do SAE - TU


Ghaya Grand


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Dubaj - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 

UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň hradí, podľa platných predpisov daného regiónu, každý klient priamo v ubytovacom zariadení na recepcii vo výške cca 10-25 AED/izba/noc vzávislosti od kategórie ubytovacieho zariadenia.


Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.

riadenia.

Happy Travel COVID GARANCIA: 100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP.
 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -