Vyhľadávanie zájazdu

Gold Zanzibar Beach House Kendwa ***** Zanzibar severné pobrežieTermíny a ceny

Gold Zanzibar Beach House Kendwa ***** Zanzibar severné pobrežie

Gold Zanzibar Beach House ***** Kendwa - severné pobrežie - Popis: tento luxusný rezort otvorený v roku 2012 sa nachádza na pláži Kendwa, od letiska je vzdialený cca 1 hodinu jazdy autom. Ponúka oddych v štýlových izbách, apartmánoch a vilách s terasou a výhľadom na tropické záhrady, bazén, či Indický oceán. Hotel je vhodný pre náročných klientov.

- Vybavenie: recepcia, 2 reštaurácie s miestnou i medzinárodnou kuchyňou podávané formou bufetu alebo À la carte, 2 bary, bazén, plážové uteráky, ležadlá a slnečníky, zmenáreň, obchody so suvenírmi, Wi-Fi pripojenie zdarma, zasadacia miestnosť, fitnes centrum, za poplatok: potápačské centrum, práčovňa, žehlenie, wellness, prenájom áut.

- Pláž: biela piesočnatá pláž priamo pri hoteli.

- Zábava a šport: večerný zábavný program, detská herňa, fitness centrum, za poplatok vodné športy, potápanie, šnorchlovanie, windsurfing, kanoistika, rybárčenie, wellness.

- Stravovanie: All inclusive – raňajky, obed, večera formou bufetu, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 - 23:00). Počas dňa ľahké občerstvenie. V cene nie je prémiový alkohol, vína z karty, Á la carte reštaruácie, espresso a capucino.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, sušič vlasov, klimatizácia, TV, telefón, stropný ventilátor, zariadenie na prípravu kávy a čaju, moskytiéra, posedenie, trezor, minibar (za poplatok). V základnej cene je kalkulovaná izba Deluxe Garden.

- Vyšší štandard ubytovania spracujeme na vyžiadanie - izbe Deluxe Ocean View, Beach Suite, Beach Suite with Pavilion, Italian Luxury Villa, African Luxury Villa a Arabian Luxury Villa.

- https://www.goldzanzibar.com/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku vo Viedni 2 hodiny pred plánovaným odletom. Odlet na Zanzibar s prestupom v Dohe.

deň 2 - POBYT NA ZANZIBARE: Skorý ranný prílet na Zanzibar. Uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa výberu. Voľný program. Pobyt pri mori s raňajkami či službami All inclusive. Možnosť pozorovania koralov - necelých 500 m od pobrežia, kam je možné pri odlive, hlavne na východnom pobreží, prísť peši (až k útesu) a pozorovať bohatý podmorský život (obuv do vody je nutná). Odporúčame využiť bohatú ponuku fakultatívnych výletov. Je možné navštíviť starobylé centrum mesta Zanzibar – Stone Town, ďalej sú veľmi obľúbené výlety do oblasti Kizimkazi - s pozorovaním delfínov, rybárčenie, návštevy fariem na pestovanie korenín, ktorých vôňa sa tiahne celým ostrovom, a taktiež návšteva pôvodného pralesa, jediného miesta, kde žijú guerézy pláštikové.

deň 10 - ODLET DO VIEDNE: Celý deň voľno na relax a kúpanie. Vo popoludňajších hodinách (cca o 14:30 hodine) transfer na letisko, odlet do Viedne.

deň 11 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne v ranných hodinách.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -