Vyhľadávanie zájazdu

Gorgonia Beach Resort ***** Egypt, Marsa AlamTermíny a ceny

Gorgonia Beach Resort ***** Egypt, Marsa Alam

Popis hotela -

Poloha: 

Priestranný hotelový komplex sa nachádza priamo na 800 m dlhej pláži v Marsa Alam. Pred hotelom sa nachádza korálový útes s 2 prírodnými lagúnami. Vďaka tomuto úchvatnému útesu ponúka ideálne podmienky pre milovníkov potápania a šnorchlovania. Hotel je vzdialený od letiska Marsa Alam cca 48 km.

Popis: 

Moderný hotelový komplex má 348 izieb rozmiestnených do 22 budov. K dispozícii je tiež priestranná lobby s recepciou, prístup na internet (za poplatok), TV miestnosť, bufetová reštaurácia, pizzeria, talianska reštaurácia, rôzne bary, kaviareň, shisha kútik (za poplatok), kaderníctvo, kúpele, nákupné centrum, amfiteáter a diskotéka. V pekne udržiavanej záhrade sú 3 prepojené sladkovodné bazény (z ktorých jeden je v zime vyhrievaný) a detský bazén. Plážové ležadla, slnečníky a uteráky sú pri bazéne aj na pláži bez poplatku.

Ubytovanie: 

Elegantné dvojlôžkové izby majú vaňu so sprchou, WC, fén, telefón, klimatizáciu, TV so satelitným príjmom, minibar, trezor, rozkladací gauč, balkón alebo terasu. Za príplatok sú k dispozícii aj izby s výhľadom na more.

Stravovanie: All inclusive

- raňajky, obed a večera v bufetovej forme, denné občerstvenie, popoludňajšia káva / čaj a koláče, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje vo vybraných baroch

Šport a zábava:

Bez poplatku môžu hostia využiť tenisové kurty, aerobik, plážový volejbal, futbal, bocca, minigolf, stolný tenis, fitnes centrum. Za poplatok sú procedúry v kúpeľoch, sauna, masáže, biliard, potápačská škola priamo na pláži, vodné športy od miestnych poskytovateľov.

Deti:

Mini klub od 4-12 rokov, detské menu, detský bazén, detské ihrisko.

 


Cena zahŕňa

Cena nezahŕňa

Víza

Letiskové poplatky


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -