Vyhľadávanie zájazdu

Grand Breezes Negril ***** Jamajka NegrilTermíny a ceny

Grand Breezes Negril ***** Jamajka Negril

Grand Breezes Negril *****, Negril - Popis: luxusný hotel tvorí 210 junior suit, nachádza sa uprostred tropickej záhrady, priamo pri piesočnej pláži v zálive Bloody Bay, cca 7 km od centra strediska Negril na západnom pobreží Jamajky.

- Vybavenie: 6 reštaurácií (francúzska, talianska, karibská, japonská kuchyňa), 8 barov, konferenčná miestnosť, diskotéka, bazén s jacuzzi. Možnosť využiť služieb hotelovej práčovne/zadarmo/,internet za poplatok

- Pláž: biela piesočnatá pláž priamo pri hoteli. Lehátka na pláži a plážové uteráky zadarmo.

- Zábava a šport: 4 tenisové kurty, výlety na bicykloch, volejbal, plážový volejbal, stolný tenis, fitness centrum, vodné športy – windsurfing, vodné lyže, kajaky, šnorchlovanie, potápanie. Za poplatokkúpeľné terapie a potápačské kurzy s certifikátom PADI. Hotel organizuje bohaté animačné programy počas dňa aj večera.

- Stravovanie: All Inclusive 24 hodín - raňajky, obedy a večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii, snacky a neobmedzená konzumácia nealkoholických nápojov miestnej výroby a alkoholických nápojov miestnej výroby počas dňa.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, sušič vlasov, SAT-TV, klimatizácia, telefón, trezor, minibar, CD prehrávač, kávovar, žehlička so žehliacou doskou, balkón alebo terasa s výhľadom do záhrady alebo na more.

- Na izbe je možné ubytovať 2 dospelé osoby staršie ako 16 rokov.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odlet z Viedne, odbavenie 2 hodiny pred odletom. Počas letu je pre Vás pripravených niekoľko jedál a nápojov. Prílet na Jamajku do Montego Bay, uvítanie na letisku a transfer do Negrilu, vzdialeného 80 km od Montego Bay v severozápadnej časti ostrova/ transfer trvá 2 hodiny/.

deň 2 - POBYT NA JAMAJKE: Pobyt s raňajkami alebo programom All inclusive v najznámejšom a najkrajšom letovisku Jamajky v Negrile, ktorého pláž sa ťahá 10 km pozdĺž pobrežia. Program All inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, snacky počas dňa, neobmedzená konzumácia nealkoholických nápojov aj alkoholických miestnych nápojov, nemotorizované vodné športy. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov. Odporúčame plavbu katamaránom pozdĺž pobrežia Negrilu pri západe slnka, kúpanie v neďalekých vodopádoch Mayfield Falls, celodenný výlet loďou po Black River s pozorovaním krokodílov vo voľnej prírode, kúpanie vo vodopádoch YS s prechádzkou po Bamboo Avenue, cesta s ochrannou bambusovou klenbou, tieniacou pred slniečkom. Možnosť navštíviť najznámejšie vodopády Jamajky Dunn´River Falls, ktoré sú neďaleko Ocho Rios vzdialené 5 hodín jazdy. Večer možnosť prechádzky po pláži alebo sa môžete nechať unášať v rytme reggae v niektorom z plážových barov so živou hudbou.

deň 8 - ODLET DO VIEDNE: Raňajky. Voľno na kúpanie. Transfer na letisko v Montego Bay a odlet do Viedne.


PRÍLET DO VIEDNE: CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú dopravu Viedeň – Montego Bay – Viedeň, 7 x nocľah v hoteloch so stravovaním podľa výberu, transfery letisko – hotel – letisko, asistencia partnerskej cestovnej kancelárie,

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy (viď cenník), fakultatívne výlety, cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň,

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -