Vyhľadávanie zájazdu

Grand Lucayan Resort **** Bahamy Grand BahamasTermíny a ceny

Grand Lucayan Resort **** Bahamy Grand Bahamas

Grand Lucayan Resort ****, Grand Bahamas - Popis: hotel sa nachádza na juhozápade ostrova Grand Bahama, letisko je vzdialené 12 km.

- Vybavenie: rozsiahly komplex disponuje tromi bazénmi so šmykľavkami, vodopádmi, mnohými reštauráciami, barmi, trojposchodovým fitness centrom. Lehátka na pláži aj pri bazéne zadarmo.

- Pláž: priamo pri hotelovom komplexe nádherná biela pláž.

- Zábava a šport: beach volejbal, 4 tenisové kurty, za poplatok vodné motorové športy. Neďaleko dve golfové 18-jamkové ihrisko

- Stravovanie: All Inclusive – raňajky, obedy, večere, snacky, alkoholické a nealkoholické nápoje.

- Vybavenie izieb: izby zariadené v karibskom štýle, kúpeľňa, WC, sušič vlasov, klimatizácia, satelitná TV, telefón, trezor, chladnička, žehlička. Výhľad do záhrady, za príplatok na more.

- Možnosť ubytovania 2 dospelých a 2 detí do 12 rokov na prístelke.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odlet z Viedne do Nassau. Privítanie na letisku. Ubytovanie.

deň 2 - POBYT NA BAHAMÁCH: Pobyt pri mori s možnosťou výletov a športového vyžitia. Bahamy sú známe ako raj potápačov. Večer je možné stráviť v niektorej z miestnych reštaurácii, kasíne alebo pri hotelovom bazéne pri pohári dobrého miestneho rumu. Na vyžiadanie spracujeme ponuku pobytu na niektorom z osamelých ostrovčekov ďaleko od civilizácie.

deň 8 - ODLET DO VIEDNE: Transfer na letisko a odlet do Viedne.


PRÍLET DO VIEDNE: CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú prepravu Viedeň - Nassau - Viedeň, 7x nocľah v hoteloch podľa výberu, strava podľa výberu, transfery letisko - hotel - letisko,

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy (viď cenník), vstupné vízum na Bahamy 100,- EUR, autorizáciu ESTA do USA, fakultatívne výlety a služby, turistickú odletovú taxu v Nassau (cca 15,- USD), cestovné poistenie ECP 3,50 EUR /osoba/deň,

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -