Vyhľadávanie zájazdu

Grand Park Kemer **** Turecko KemerTermíny a ceny

Grand Park Kemer **** Turecko Kemer

Popis - Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 40 km Najbližšie mesto (km): Kemer 10 Km Typ pláže: kamienkovo-piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie - Grand Park Kemer je nový rezort, ktorý otvoril svoje brány v roku 2016. Hotel sa nachádza v pokojnejšom letovisku Kemer, v malebnom prostredí na úpätí hôr, borovicových lesov a zároveň na pobreží tyrkysového mora. Pozostáva z dvoch budov, kde sa celkovo nachádza 306 izieb. V hoteli sú klientom k dispozícii vonkajší i vnútorný bazén, detský bazén, niekoľko obchodov, kaderníctvo, čistiareň, zmenáreň, fitness a SPA centrum, služby lekára a fotografa.

Poloha - Hotel sa nachádza v letovisku Kemer približne 10 km od centra mesta. Centrum Antalye je vzdialené 25 km. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 40 km.

Vybavenie izieb -  Príjemné štandardné izby sú vybavené balkónom, klimatizáciou, SAT - TV, Wi-Fi, telefónom, trezorom, minibarom, kúpeľňou/WC a fénom.Eco a Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón. Hotel má k dispozícii izby pre hendikepovaných klientov.

Pláž - Súkromná kamienkovo-piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Ležadlá, slnečníky a osušky sú k dispozícii bez poplatku.

Strava - V hlavnej reštaurácii podávajú jedla domácej i medzinárodnej kuchyne. K dispozícii sú aj a la carte reštaurácie, a niekoľko barov, vrátane baru pri bazéne.

Pre deti - Pre deti je mini klub, detské ihrisko, mini disko, detský bazén, detská stolička v reštaurácii, detská postieľka na vyžiadanie. Stráženie deti je za poplatok.

Šport a zábava - Zdarma sú k dispozícii vonkajší bazén so šmýkačkami, vnútorný bazén, denné a večerné animácie. Za poplatok sú všetky vodné športy na pláži, biliard, herňa, fitness centrum, šípky, stolný tenis.

Wellness - Bez poplatku hotel poskytuje turecký kúpeľ a saunu. Za poplatok je možné využiť masáže, peeling, starostlivosť o telo a pleť.

Koncept - Koncepty All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela. 

Web - Bližšie informácie na: www.corendonhotels.com.tr


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -