Vyhľadávanie zájazdu

Grand Ring Hotel ***** Turecko, KemerTermíny a ceny

Grand Ring Hotel ***** Turecko, Kemer

Základné informácie - hotelový komplex má hlavní budovu se vstupní halou a recepcí, hlavní restauraci, několik barů, bazén se skluzavkami, dětský bazén, animační programy, wellness a spa centrum, sauna, turecké lázně, masáže, fitness centrum, stolní tenis, plážový volejbal, šipky, dětské hřiště kulečník, kino, diskotéka, internetovi koutek za poplatek.

Pláž - Štandardná izbaKomfortne zariadené izby majú balkón, AC, SAT-TV, telefón, mini bar, trezor (za poplatok), kúpeľňu so sprchou, WC a fénom.

Wellness - Bez poplatku môžu hostia využiť denné a večerné animácie, fitnes centrum, stolný tenis, plážový volejbal, aerobik, step aerobik, šípky, kino, šach. Za poplatok sú motorové vodné športy na pláži, bowling, biliard, diskotéka.

Pre deti - Hostia môžu bez poplatku využiť  turecký kúpeľ, saunu, za poplatok sú masáže, jacuzzi.

Poloha - Hotel leží v stredisku Beldibi, je vzdialený 10 km od centra Kemeru, 45 km od medzinárodného letiska v Antalyi.

Vybavenie izieb -  Kamienkovo-piesočnatá pláž je vzdialená 50m, od hotela je oddelená miestnou komunikáciou. Na pláž sa pohodlne dostanete cez podchod. Slnečníky, ležadlá, matrace a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

Strava - Hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia ponúkajúca domácu i medzinárodnú kuchyňu, snack reštaurácia na pláži, 5 barov vrátane baru na pláži a disko baru.

Šport a zábava - Deťom je k dispozícii detský bazén, mini klub (4-12 rokov), detské ihrisko, detské stoličky v reštaurácii, kočík (za poplatok). Babysitting je za poplatok.


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -