Vyhľadávanie zájazdu

Grandhotel Praha **** Slovensko, Prešovský kraj Tatranská LomnicaTermíny a ceny

Grandhotel Praha **** Slovensko, Prešovský kraj Tatranská Lomnica

Rýchly popis:
Grandhotel Praha v Tatranskej Lomnici je jedným z najstarších hotelov v Tatrách v nadmorskej výške 908 m.n.m.. Už od roku 1905 víta svojich návštevníkov a ponúka im luxus v objatí hôr s panoramatickým bazénom a bohatou vnútornou výzdobou. V tomto hoteli si doprajete nezameniteľnú starostlivosť v Grand Mountain Spa s bohatou ponukou masáží s využitím tradičných tatranských byliniek a lesných plodov.


Poloha:
Grand Hotel Praha bol postavený ako reprezentatívny hotel v obci Tatranská Lomnica. Všimne si ho každý návštevník, ktorý sem zamieri, pretože sa majestátne týči nad obcou a výhľad z bazéna je pre návštevníkov jedným z úžasných zážitkov. Najbližší lyžiarsky vlek je od hotela vzdialený len 900 metrov s možnosťou využiť skibus. Priamo za hotelom je stanica lanovky na Lomnický štít.

Ubytovanie:
secesne a vkusne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú ladené do tónov béžovej a zlatej farby pre pocit luxusu. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu, SAT TV a Wi Fi pripojenie, župan, sušič na vlasy, minibar a trezor, set na prípravu čaju a kávy. V ponuky aj izby v modernom štýle a tiež klasické a moderné apartmány zložené z obývacej izby a spálňovej časti.  

Hotel:

123 izieb s 239 lôžkami, recepcia, hotelová reštaurácia, Grand lounge bar, slnečná terasa, konferenčná miestnosť, Grand Mountain Spa s infra, parnou, fínskou a bio saunou, exteriérovým bazénom s panoramatickým výhľadom do doliny, ochladzovací bazén, vonkajšia sauna, rôzne druhy masáží, bylinkové procedúry, zábaly a kozmetický salón (za poplatok).

Hotel zabezpečuje zvýšenú dezinfekciu na izbách, minimalizuje kontakt s personálom na online alebo telefonický kontakt. Na izbe bude čakať hostí balíček s ochrannými pomôckami a dezinfekciou. Spoločenské priestory sú vybavené dezinfekčnými prostriedkami, dodržiavajú sa 2 m odstupy a check-in a check-out prebehne rýchlejšie. Izby:
dvojlôžkové izby sú zariadené kvalitnými materiálmi v tónoch zlatej farby v kombinácii s drevom a kožou s vlastnou kúpeľnou, sušičom na vlasy, županom, SAT TV, telefónom, set na prípravu čaju a kávy, Wi Fi pripojením s možnosťou balkóna a jednej alebo dvoch prísteliek. K dispozícii aj jednolôžkové izby.

Apartmány:
luxusne zariadené apartmány pozostávajú zo spálne s manželskou posteľou, obývacej izby a kúpeľne s vaňou. Do apartmánov je možné umiestniť dve prístelky. Súčasťou vybavenia apartmánov okrem štandardu je minibar a trezor, sušič na vlasy, župan, kávovar s príslušenstvom, SAT TV a Wi Fi pripojene. Apartmány Modern majú vlastný kuchynský kút.

Stravovanie:

k rôznym pobytom ponúka hotel stravovanie raňajok alebo večerí formou bufetu. Hotelová reštaurácia ponúka domáce i zahraničné recepty doladené chuťou byliniek z hotelovej záhradky. Dôraz sa kladie na kvalitné slovenské produkty z ekologického poľnohospodárstva a výber tých najlepších surovín.

Hotelové reštaurácie sú otvorené v štandardnom režime s ohľadom na aktuálne hygienické opatrenia. Raňajky sú podávané prostredníctvom bufetového menu s obsluhouDoprava:
individuálna

V cene je zahrnuté:
ubytovanie na vybraný počet nocí s raňajkami/polpenziou, DPH,vstup do hotelového wellness počas prevádzkových hodín podľa zvoleného balíka, parkovanie na monitorovanom parkovisku. Ceny neplatia pre konferencie, semináre, firemné stretnutia.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: miestny poplatok splatný v hoteli. Ostatné nepovinné doplatky: rôzne druhy masáží, kozmetický salón, cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) Domáci cestovný ruch 2,20 EUR/os./deň Upozornenie: z uvedených cien nie je možné uplatniť zľavu pre firemných partnerov.

Typ stravy:
raňajky/polpenzia

Informácie o krajine a stredisku:
Tatranská Lomnica sa nachádza na úpätí Lomnického štítu v katastrálnom území mesta Vysoké Tatry.  Nachádzajú sa tu významné turistické chodníky a železničné spojenia na Studený potok, Starý Smokovec či dve stanice lanovky na Lomincký štít. Cez Tatranskú Lomnicu prechádza Cesta Slobody, ktorá tvorí významný cestný okruh okolo Vysokých Tatier. Obec ponúka možnosť zábavy s deťmi na Bobovej dráhe na Slnečnej lúke, prehliadku Múzea Tatranského národného parku či Údolná stanica kabínkovej lanovej dráhy.


 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -