Vyhľadávanie zájazdu

Gravity Sahl Hasheesh ***** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Gravity Sahl Hasheesh ***** Egypt Hurghada

ÚVOD:

EXKLUZÍVNY HOTEL - nájdete iba v našej ponuke

Elegantný a štýlový hotel priamo pri pláži so súkromnou promenádou a bazénom s morskou vodou. Klientom ponúka príjemné prostredie na oddych ale aj aktívnu zábavu.LOKALIZÁCIA:

Pre zobrazenie lokality kliknite TU

Hotel Gravity sa nachádza priamo na dlhej piesočnatej pláži. Možnosť navštíviť nákupné centrum je priamo v hoteli.  Orientálne centrum Hurghady je od hotela vzdialené 28 km. Dostanete sa tam taxíkom alebo miestnou dopravou. Od medzinárodného letiska je vzdialený 25 km.PLÁŽ:
Hotel Gravity sa nachádza priamo na súkromnej a dlhej  piesočnatej pláži.

UBYTOVANIE:

Hotel ponúka štýlové a elegatné ubytovanie, izby sú zariadené funkčne no zároveň moderne. 

klimatizácia, kúpeľňa, sprcha/vaňa, sušič na vlasy, TV, minibar (denne dopĺňaný minerálnou vodou), set na kávu a čaj, trezor, balkón/terasa. STRAVOVANIE:
Stravovanie formou all inclusive konceptu.

MOŽNOSTI VYŽITIA:
detský bazén, detské ihrisko, detský klub , denné a večerné animácie, mini disco, živá hudba, amfiteáter, fitnes centrum, SPA centrum,  stolný tenis, biliard, volejbalové ihrisko, šípky, vodné pólo, vodná gymnastika, aerobik, bankomat.

ODPORÚČAME:
Odporúčame klientom všetkých vekových kategórií. Hotel ponúka príjemné prostredie na oddych ale aj aktívnu zábavu.


 

V cene je zahrnuté: spiatočná letenka, letiskové, bezpečnostné, palivové a servisné poplatky, transfer do/z hotela, ubytovanie, príslušné stravovanie, delegát CK. V prípade zadania do kalkulácie aj poistenie a poplatok za víza (nepovinné poplatky cez CK)

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -