Vyhľadávanie zájazdu

H10 Rubicon Palace ***** Španielsko, Lanzarote Playa BlancaTermíny a ceny

H10 Rubicon Palace ***** Španielsko, Lanzarote Playa Blanca

Na pobreží turistického strediska Playa Blanca sa nachádza štýlový komplex Rubicon Palace od hotelovej siete H10. Stačí len prechádzka po rozľahlej hotelovej záhrade popri niekoľkých bazénoch a kúpete sa v mori. Hotel si nájde svojich priaznivcov medzi všetkými vekovými kategóriami.

Poloha:
V južnej časti ostrova Lanzarote sa rozprestiera stredisko známe rybárskou tradíciou. Priamo pred hotelom sú najbližšie pláže, prechádzkou po pobreží sa dostanete na pláž Flamingo vzdialenú cca 1,5 km. Nákupná oblasť Calle Limones, kde nájdete uličky s butikmi, miestne bary, kaviarne a reštaurácie je situovaná 3 km od hotela. Vedľa hotela je škola potápania. Národný park Timanfaya je vzdialený 25 km. Vzdialenosť od letiska je 35 km.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, Wi-Fi pripojenie v priestoroch hotela, internetový kútik, 5 bazénov pre dospelých (z toho 1 je cez zimu vyhrievaný), 3 bazény pre deti (z toho 2 sú cez zimu vyhrievané), 6 reštaurácií, 5 barov, kaviareň, detské ihrisko, detské animácie,mini golf, plážový volejbal, multifunčné kurty, fitness, konferenčné miestnosti.

Ubytovanie:
Hotel ponúka štýlovo zariadené dvojlôžkové izby s výhľadom do záhrady, na krajinu alebo na more (tie na prízemí majú terasu, izby na vyšších poschodiach majú balkón). Junior suity sú priestranné, svetlé a moderne zariadené, obývacia časť je spojená so spálľou. Disponujú priestrannou terasou s výhľadom na krajinu a do záhrady.

Stravovanie:
raňajky, polpenzia formou bufetových stolov (bez nápojov), all inclusive – raňajky, obedy a večere podávané formou bufetových stolov, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, malý snack medzi hlavnými jedlami a drinky. V reštauráciách Janubio, Tabaiba, El Volcan, Dolce Vita a Steak House je počas večere požadované formálne oblečenie.

Pláž:
Pláže pred hotelom sú menšie, prechádzkou po pobreží sa dostanete na piesočnatú pláž Flamingo vzdialenú cca 1,5 km a pláž Dorada, ktorá je cca 4 km od hotela.

H10 Rubicon Palace


 V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Lanzarote - Bratislava, letiskové poplatky, batožina, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, poistenie insolventnosti

V cene nie je zahrnuté: cestovné poistenie, vstupy (múzeá a pamiatky) a výlety, miestne taxy,  služby delegáta ( program si zabezpečujú klienti individuálne)

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná! 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -