Vyhľadávanie zájazdu

Hane Hotel **** Turecko Side ManavgatTermíny a ceny

Hane Hotel **** Turecko Side Manavgat

Popis - Vzdialenosť od letiska: 60 km (Antalya) Najbližšie mesto (km): Side (4 km) Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie - Obľúbený hotelový komplex poskytuje kvalitné a komplexné služby a je vhodný pre všetky vekové kategórie a rodiny s deťmi. Nachádza sa hneď pri krásnej pláži a ponúka služby All Inclusive. Hotel má pre tých najmenších k dispozícii mini klub s množstvom zábavných aktivitít a tiež akvapark s tobogánmi. Dospelým ponúka služby wellness, množstvo športových aktivít, obchodné centrum, butiky, SPA centrum mnohé iné. V hoteli je aj konferenčná miestnosť (s príslušenstvom), ktorú je možné využiť na semináre, tréningy alebo organizovanie rôznych akcií (50ľudí).

Poloha - Hotel sa nachádza  4km od centra Side a medzinárodné letisko Antalya je vzdialené 60 km.

Vybavenie izieb - Štandardné izby sú štýlovo zariadené a sú vybavené balkónom, SAT-TV, klimatizáciou, telefónom, minibarom (denne dopĺňaný vodou a sódou), trezorom, kúpeľňou so sprchou, WC a fénom. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných klientov. Ekonomická izba nemá k dispozícii balkón. V hoteli sú k dispozícii aj izby pre hendikepovaných.

Pláž - Piesočnatá pláž sa nachádza hneď v blízkosti hotela a je široká 80m. Ležadlá a matrace a osušky sú za poplatok.

Strava - K dispozícii je vynikajúca hlavná reštaurácia, ktorá podáva bohatý výber jedál domácej i medzinárodnej kuchyne; 4 bary: snack bar, bar na pláži (nealkoholické nápoje a pivo), lobby bar (po polnoci za poplatok), disco (všetky nápoje za poplatok), horúce nápoje a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú zdarma.

Pre deti - Zdarma je možné využiť mini klub (4-12 rokov), animácie, klubovňu, ihrisko. Tím animátorov pripravuje pre deti špeciálny program a hry na každý deň.

Šport a zábava - Bez poplatku sú k dispozícii celodenné animácie, fitness centrum, aerobic, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, multifunkčné ihrisko (minifutbal volleyball, basketball), tenisové ihrisko a mnohé iné. Profesionálny tím animátorov pripravuje pre hostí každý večer špeciálny program. Vodné športy na pláži (surfovanie, škola potápania, parasailing, jet-ski a ostatné motorizované športy) sú za poplatok. Súčasťou hotela je vonkajší, vnútorný bazén (oba bazény majú aj detskú časť) a aquapark s 2 tobogánmi. Za poplatok môžu hostia využiť služby fotografa, kaderníctvo, obchod so suvenírmi, billiard, obchodné centrum a internetovú kaviareň.

Wellness - Bez poplatku je hosťom k dispozícii hamam a sauna. Za poplatok sú masáže, peeling, SPA centrum, služby lekára.

Koncept - Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere v hlavnej reštaurácii vo forme otvoreného bufetu, občerstvenie, zákusky, polnočné občerstvenie, dietny bufet, nealkoholické a miestne alkoholické nápoje, teplé nápoje. Importované nápoje, miestne a importované špeciálne druhy vín, šampanské, freshe, nápoje vo fľaši a nápoje po polnoci sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

Web - Pre viac informácií: www.hanehotels.com


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -