Vyhľadávanie zájazdu

Hilton Allamanda **** Seychely MahéTermíny a ceny

Hilton Allamanda **** Seychely Mahé

Hilton Allamanda ****, Mahé - Popis: príjemný štvorhviezdičkový hotel sa nachádza v južnej časti ostrova Mahé, transfer z Pointe - Larue 20 minút. Hotel ponúka všetko pohodlie potrebné na strávenie príjemnej dovolenky na okúzľujúcom ostrove omývanie teplými tyrkysovými vodami Indického oceánu.

- Vybavenie: bazén, obchod so suvenírmi, concierge, reštaurácia, bar, pripojenie na internet, za poplatok prenájom notebookov, kúpele s radom ázijských procedúr vrátane manikúry, malá galéria miestnych umelcov.

- Pláž: rozsiahla pláž s ležadlami a slnečníkmi priamo pri hoteli.

- Zábava a šport: príležitostné hudobné vystúpenia, SPA centrum s ponukou masáží, telových procedúr, manikúry a pedikúry, fitness centrum, potápanie, šnorchlovanie, vodné športy, kanoe, plážový volejbal, badminton, knižnica.

- Stravovanie: raňajky bufetovým spôsobom, možnosť polpenzie. Les Palms Restaurant servíruje raňajky, obedy a tematické večere - všetko v bufetovom štýle s live-cooking stanicami (kreolská kuchyňa, čerstvé morksé plody). Oceanview Bar v blízkosti pláže je tým pravým miestom na relax pri západe slnka s koktejlom v ruke.

- Vybavenie izieb: klimatizácia, ventilátor, minibar, trezor, rýchlovarná kanvica, fén, telefón, SAT / TV, Wi-Fi internet, iPod prípojka, kúpeľňa, sprcha, WC, župany a papuče, balkón, výhľad na more, sedacia súprava. Možnosť prístelky.

- https://www.hilton.com/en/hotels/sezdtdi-doubletree-seychelles-allamanda-resort-and-spa/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet na Seychely.

deň 2 - PRÍLET NA SEYCHELY: Prílet na hlavný ostrov Mahé. Transfer do hotela alebo miestny prelet na ostrov Praslin, ubytovanie. Individuálne voľno – kúpanie, opaľovanie, vodné športy.

deň 3 - POBYT NA OSTROVE MAHÉ: Raňajky. Pobyt na ostrove Mahé. Ostrov na severe hornatejší s najdlhšou plážou súostrovia Beu Vallon Bay a hlavným mestom Victoria. Južná časť ostrova kľudnejšia, tiež s mnohými krásnymi piesočnatými plážami a ideálnymi podmienkami pre šnorchlovanie a potápanie. Pobyt na ostrove Praslin. Na ostrove je veľké množstvo nádherných pláží s jemným biely pieskom, romantickými zátokami a rozmanitými skalnými útesmi. Sú tu ideálne podmienky na šnorchlovanie či potápanie.

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: Raňajky. Transfer na letisko a odlet do Viedne.

deň 10 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -