Vyhľadávanie zájazdu

Hilton Ras Al Khaimah Resort Spa ***** Spojené Arabské Emiráty Ras Al KhaimahTermíny a ceny

Hilton Ras Al Khaimah Resort Spa ***** Spojené Arabské Emiráty Ras Al Khaimah

Hilton Ras Al Khaimah Resort Spa *****, Ras Al Khaimah - Popis: exkluzívny hotelový komplex sa nachádza v jednej z najkrajších zátok emirátu Ras Al Khaimah. Hotel sa nachádza 5 minút od centra mesta Ras Al Khaimah a 15 minút od miestneho trhoviska a golfového ihriska. Vzdialenosť od Dubaja je cca 90 km. Trikrát týždenne je k dispozícii za poplatok autobusová doprava do Dubaja.

- Vybavenie: 11 reštaurácii a barov, 4 bazény (hlavný bazén s morskou vodou), 2 detské bazény (jeden bazén s tobogánom), detské ihrisko, sauna, obchod so suvenírmi, konferenčná miestnosť, parkovisko, práčovňa, kozmetický salón, masáže, čistiareň, zmenáreň, denná tlač, požičovňa áut, 24-hodinový servis.

- Pláž: piesočná pláž s jemným pieskom. Ležadlá a slnečníky zdarma.

- Zábava a šport: multifunkčné ihrisko, tenisový kurt, šípky, biliard, detské ihrisko, diskotéka, fitness centrum, wellness, plážový volejbal, vodné športy na pláži za poplatok, 18-jamkové golfové ihrisko Tower Links je vzdialené 15 minút jazdy od hotela.

- Stravovanie: raňajky formou bufetu, večera za príplatok. Možnosť dokúpenia programu All inclusive – raňajky, obed a večere formou bufetu, nealkoholické nápoje, pivo a víno miestnej výroby v hlavnej reštaurácii a plážovom bare (12:00–24:00 hod.).

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, klimatizácia, minibar, fén, telefón, LCD TV, rádio, trezor, set na prípravu kávy a čaju, internet za poplatok, balkón alebo terasa. Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelé osoby + 2 deti.

deň 1 - BRATISLAVA - DUBAJ: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Odlet z letiska Bratislava a prílet do Dubaja, transfer do hotela v emiráte Ras Al Khaimah. Ubytovanie.

deň 2 - POBYT V RAS AL KHAIMAH: Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie či vodné športy. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov.

deň 8 - ODLET DO BRATISLAVY: Transfer na letisko a odlet a prílet do Bratislavy.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -