Vyhľadávanie zájazdu

Hilton Sharks Bay Resort ***** Egypt Sharm Al SheikhTermíny a ceny

Hilton Sharks Bay Resort ***** Egypt Sharm Al Sheikh

ÚVOD:

Kombináciou veľkolepého výhľadu na Červené more s ostrovom Tiran v pozadí a na okolité Sinajské pohorie, spolu s nevšednými aktivitami pre všetky vekové kategórie ponúka Hilton Sharks Bay resort zážitok pre každého. Zábava je vždy zaručená, či uz pod hľadinou čistého mora v známej zátoke Sharks Bay, alebo pri atrakciách a všetkých možnostiach, ktoré Sharm El Sheikh ponúka. Hitlon Sharks ponúka skvelé možnosti využitia dovolenky, či už vďaka službám, ktoré poskytuje, alebo svojej výhodnej polohe.

 

Hotel pozostáva zo vstupnej haly s recepciou, štýlovo zariadených izbieb s jemnými tónmi , disponuje veľkou konferenčnou miestnosťou, 13 reštauráciami a barmi, 7 bazénmi, 2 fitness centrami, 2 detstkými klubmi a detským ihriskom.

 

Svojim hosťom ponúka ubatovanie v štandardných alebo deluxe izbách, s možnosťou až 2 prísteliek. Výhľad na bazén alebo more je možný za príplatok.  Všetky izby disponujú balkónom alebo terasou, SAT/TV, telefónom, mini chladničkou, WC /  kúpeľňa s vlastným sociálnym zariadením.

 

Klienti môžu využívať animačné programy hotela, súkromnú hotelovú pláž a potápačské centrum, teniskové kurty, volejbal, mini golf, storlný tenis, , detský kútik a aktivity, fitness, health club a SPA, nákupné možnosti.LOKALIZÁCIA:

Letisko Sharm El Sheikh - cca 5 km

Centrum Soho Square - cca 800 m

Centrum Naama Bay - cca 15 kmPLÁŽ:

Súkromná piesošnatá pláž

koralové podložie (odporúčame obuv do vody)

pozvoľný vstup, koralový útesUBYTOVANIE:

max. obsadenosť 2 lôžková izba + 2 prístelky

klimatizácia na izbe

WC, kúpeľňa, sušič vlasov

SAT TV, izbový telefón

mini chladnička, trezor

izba s výhľadom na bazén alebo more za príplatokSTRAVOVANIE:
all inclusive

MOŽNOSTI VYŽITIA:

potápanie, šnorchľovanie, vodné športy

detský mini klub, ihrisko, detské zábavné aktivity

tenis, volejbal, stolný tenis, mini golf

celodenné amimačné aktivity

SPA, fitness, nákupné možnostiODPORÚČAME:

milovníkom aktívnej dovolenky, ktorí vyhľadávajú dobrú dostupnosť do centra, potápačským nadšencom, ale aj rodinám s deťmi
 

V cene je zahrnuté: spiatočná letenka, letiskové, bezpečnostné, palivové a servisné poplatky, transfer do/z hotela, ubytovanie, príslušné stravovanie, delegát CK. V prípade zadania do kalkulácie aj poistenie a poplatok za víza (nepovinné poplatky cez CK)

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -