Vyhľadávanie zájazdu

HM Martinique Apartments **** Španielsko, Mallorca, MagallufTermíny a ceny

HM Martinique Apartments **** Španielsko, Mallorca, Magalluf

Komplex sa nachádza len na pár krokov od živého letoviska Magaluf na ostrovnom raji Mallorca. Hotel je vhodný najmä pre mladých, ktorí vyhľadávajú zábavu, pretože počas letnej sezóny je tu naozaj živo.

Poloha:
Situovaný v rušnejšom letovisku, v pešej dostupnosti obchodov, barov a nočných klubov. Letisko PMI je od komplexu vzdialené cca 25 km.

Vybavenie:
24-hod. recepcia, prenájom automobilov, zmenáreň, Wi-Fi pripojenie, klimatizácia, vonkajší bazén s časťou pre deti, vnútorný vyhrievaný bazén, minigolf, tenis (za poplatok), biliard, denný program pre deti aj pre dospelých.

Ubytovanie:
K dispozícii sú jednospálňové apartmány s kapacitou max. 4 osoby. Apartmány sú priestranné a vybavenie zahŕňa: kúpeľňu so sprchou, kuchyňu s chladničkou a zariadením na varenie, obývačka s rozkladacou pohovkou, TV, klimatizácia, trezor (za poplatok), telefón, balkón.

Stravovanie:
Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia, all inclusive formou pestrých bufetových stolov.

Pláž:
Pláž je vzdialená cca 300 m od komplexu (4 min. chôdze).

HM Martinique Apartments


 


V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Lanzarote - Bratislava, letiskové poplatky, batožina, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, poistenie insolventnosti

V cene nie je zahrnuté: cestovné poistenie, vstupy (múzeá a pamiatky) a výlety, miestne taxy, služby delegáta ( program si zabezpečujú klienti individuálne)


Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná! 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -