Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Adriatic *** Chorvátsko, Dalmácia Biograd na MoruTermíny a ceny

Hotel Adriatic *** Chorvátsko, Dalmácia Biograd na Moru

Rýchly popis:

Hotel je obľúbený pre svoju polohu v bezprostrednej blízkosti pobrežnej promenády a pláže, neďaleko centra mesta s rušným spoločenským životom. Oficiálna kategória hotela je 3*.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINYPoloha:
priamo na pláži, asi 5 minút chôdze od centra mestečka Biograd.

Hotel:
v hoteli je recepcia (trezor a Wi-Fi zdarma), zmenáreň, reštaurácia, výťah, otvorený vyhrievaný bazén so sladkou vodou a vírivkou, slnečníky a ležadlá v obmedzenom počte pri bazéne zdarma, bar s hudbou a večernou zábavou. V blízkosti hotela sa nachádza športové centrum, bazén s morskou vodou, tenisové kurty, ihrisko na loptové hry, cyklotrasa. V cene wellness balíček (fínska sauna, infračervená sauna, vírivka, fitnescentrum) v hoteli Ilirija (nutné vopred dohodnúť na recepcii).

Izby:
menšie klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, ktorá je vhodná skôr pre dieťa. Všetky majú telefón, Wi-Fi zdarma, SAT TV, minibar, kúpeľňu s WC a sušičom na vlasy, niektoré izby majú balkón (za príplatok).

Stravovanie:
polpenzia - raňajky a večere formou bufetových stolov (z dôvodu protiepidemiologických opatrení môže byť forma podávania stravy upravená). Plná penzia za príplatok.

Pláž:
skalnato-kamenistú pláž s upravenými plochami na slnenie oddeľuje od hotela len pobrežná promenáda. Na pláži je požičovňa lodí, surfov, kajakov, vodných bicyklov. Ležadlá a slnečníky za poplatok.

Doprava:
autobusová, individuálna

V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie s polpenziou, wellness balíček, klimatizácia, TV, Wi-Fi, chladnička, služby delegáta.

V cene nie je zahrnuté:

Doprava: KLIM BUS 105 EUR/ osoba, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania 30 EUR/osoba, príplatok za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 35 EUR/osoba. Povinné príplatky: pobytová taxa pre osoby od 18 rokov 20 EUR/osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 10 EUR/osoba/7 nocí, hygienický a bezpečnostný príplatok 10 EUR/osoba/autobusová doprava, hygienický a bezpečnostný príplatok 5 EUR/osoba/individuálna doprava. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/osoba/deň, asistencia k motorovému vozidlu 2,20 EUR/deň, pripoistenie COVID 2,60 EUR/osoba do 70 rokov/deň, 5,20 EUR/osoba 70-85 rokov/deň (možné objednať, len ak má osoba zakúpené poistenie KOMFORT alebo PLUS). Ostatné doplatky: balkón 20 EUR/osoba/7 nocí, 7x plná penzia 135 EUR/osoba, detská postieľka 75 EUR/7 nocí (na vyžiadanie), pes povolený (okrem vstupu do reštaurácie) na vyžiadanie 180 EUR/7 nocí. Nástupné miesta: BA - bez príplatku, NR, TT, Sereď - 5 EUR, PE, PN, TO - 11 EUR, NM, DUB, TN, ZH, PD - 14 EUR, BB, ZV, PB, ZA, MT, LM, PU, RK - 16 EUR. Upozornenie: miestenky nie je možné zakúpiť.Typ stravy:
polpenzia

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.


BIOGRAD NA MORU
Starobylé mesto Biograd na Moru, ležiace 28 km južne od Zadaru, bolo občasným sídlom chorvátskych kráľov. Ponúka bohaté možnosti rybolovu a je východiskovým miestom na výlety na súostrovie Kornati. Mestečko je živým a obľúbeným letoviskom s príjemnou promenádou, lemujúcou okruhliakové pláže obklopené píniovými hájmi.Fakultatívne výlety:
Split - Trogir - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

NP Kornati - celodenný výlet loďou do národného parku. Plavba súostrovím Kornati, ktoré pozostáva zo 148 ostrovov spojená s kúpaním v Slanom jazere a obedom na lodi.

Slapovi Krka NP, vodopády rieky Krka - celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

Dubrovnik - celodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

Medjugorje - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta v Bosne a Hercegovine a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

Ostrovy Hvar a Brač - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie s príslušnými službami, služby delegáta. Povinné príplatky: autobusová doprava, palivový príplatok od 2 rokov (orientačná cena) 15 EUR, pobytová taxa od 18 rokov 20 EUR/pobyt, 12-18 rokov 10 EUR/pobyt, hygienický a bezpečnostný príplatok od 2 rokov 10 EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia Covid) KOMFORT 3,50 EUR/deň/os. alebo poistenie PLUS 4,50 EUR/deň/os. Upozornenie: pri individuálnej doprave je nástup na ubytovanie vždy deň po uvedenom dátume a termín ukončenia pobytu vždy deň pred uvedeným dátumom.

 

V cene je zahrnuté: ubytovanie s príslušnými službami, služby delegáta. Povinné príplatky: pobytová taxa od 18 rokov 20 EUR/pobyt, 12-18 rokov 10 EUR/pobyt, hygienický a bezpečnostný príplatok od 2 rokov 5 EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia Covid) KOMFORT 3,50 EUR/deň/os. alebo poistenie PLUS 4,50 EUR/deň/os.

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -