Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Alga **** Chorvátsko, TučepiTermíny a ceny

Hotel Alga **** Chorvátsko, Tučepi

Rýchly popis:
Hotel Bluesun Alga sa nachádza na malebnej kamienkovej pláži v letovisku Tučepi, od pláže oddeľuje hotel len pobrežná promenáda. Hotel ponúka kvalitné služby, krásne prostredie a uspokojí aj náročných klientov. Ubytovanie je vhodné pre všetky vekové kategórie aj pre rodiny s deťmi.


Poloha:
priamo pri pláži, od ktorej ho delí len plážová promenáda, asi 1 km od centra mestečka Tučepi.

Hotel:

hlavná budova - recepcia, zmenáreň, výťah, práčovňa, úschovňa batožiny, internetový kútik, kadernícky a kozmetický salón, masáže a sauna (za poplatok), reštaurácia, aperitív bar, plážový bar Iris. V areáli je detský bazén s morskou vodou, vonkajší veľký bazén s vírivkou s morskou vodou, bar pri bazéne s terasou na slnenie (ležadlá a slnečníky zdarma), vnútorný bazén, parkovisko (za poplatok 3 EUR/deň), detské ihrisko. Športové aktivity v hoteli alebo v bezprostrednej blízkosti: fitness, tenisové centrum, futbal, mini futbal, plážový volejbal, stolný tenis a ďalšie. Pre deti organizuje hotel Mini klub a mini disko počas sezóny, pre dospelých športové a zábavné hry pre všetkých. Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi.Izby:

moderne zariadené klimatizované izby sú vybavené SAT TV, trezorom, minichladničkou, telefonom, kúpelňou s  WC (sušič na vlasy a bezplatné toaletné potreby). Všetky izby majú balkón, niektoré sú orientované na more (za príplatok), izby typu Superior majú naviac pohovku, ktorú je možné použiť ako 1-2 prístelky. Stravovanie:

raňajky formou bufetu, možnosť doplatku na polpenziu alebo plnú penziu formou bufetu. Z dôvodu protiepidemiologických opatrení môže byť forma podávania stravy upravená.Pláž:
štrková s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis a vodné športy za poplatok.

Doprava:
individuálna, autobusová

V cene je zahrnuté:

7x ubytovanie s raňajkami, klimatizácia, Wi-Fi, TV, asistenčné služby delegáta.V cene nie je zahrnuté:
Doprava: KLIM BUS 115 EUR/osoba, miestenka 8 EUR, príplatok za dvojsedadlo 80 EUR, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania 30 EUR/osoba, za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 35 EUR/osoba. Povinné príplatky: pobytová taxa nad 18 rokov 20 EUR/osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 10 EUR/osoba/7 nocí, hygienický a bezpečnostný príplatok 10 EUR/osoba/autobusová doprava, hygienický a bezpečnostný príplatok 5 EUR/osoba/individuálna doprava.   Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/osoba/deň, asistencia k motorovému vozidlu 2,20 EUR/deň, Pripoistenie COVID 2,60 EUr/osoba do 70 rokov/deň, 5,20 EUR/osoba 70-85 rokov/deň (možné objednať, len ak má osoba zakúpené poistenie KOMFORT alebo PLUS).  Ostatné doplatky: príplatok za polpenziu 85 EUR/osoba/7 nocí, príplatok za plnú penziu 185 EUR/osoba/7 nocí, príplatok za orientáciu na more, príplatok za superior izbu - rôzne ceny podľa obdobia, detská postieľka na vyžiadanie 10 EUR/noc (platba na recepcii).  Nástupné miesta: BA, KE, PO - bez príplatku, NR, TT, Sereď - 5 EUR,  PE, PN, TO - 11 EUR, NM, DUB, TN, ZH, PD - 14 EUR, BB, ZV, PB, ZA, MT, LM, PU, RK - 16 EUR.  Upozornenie:  Miestenky na východnú trasu a na niektoré miesta západnej trasy nie je možné zakúpiť.

Typ stravy:
raňajky

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

TUČEPI
K tomu najkrajšiemu na Makarskej riviére patrí letovisko Tučepi, ktoré získava každý rok renomované ocenenia. Vďaka jednej z najkrajších pláží je TOP destináciou. Pláž ocenená modrou zástavou je vybavená kabínami aj sprchami, prenajať si môžete ležadlá a slnečníky a do sýtosti sa vyblázniť na vodných atrakciách. V západnej časti je športové centrum Slatina so 4 antukovými tenisovými kurtami, futbalové ihrisko, ihrisko pre plážový volejbal a stolný tenis  Fakultatívne výlety:

DUBROVNIK 

MEDJUGORJE – KRAVICA   

MOSTAR – KRAVICA   

ostrov KORČULA       

FISH PIKNIC   

ostrov BRAČ a HVAR   

RAFTING na rieke CETINA   

BIOKOVO   
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie s príslušnými službami, asistenčné služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci). Povinné príplatky: pobytová taxa nad 18 rokov 20 EUR/osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 10 EUR/osoba/7 nocí, hygienický a bezpečnostný príplatok pre osoby nad 2 roky 10 EUR/os./pobyt. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/osoba/deň, pripoistenie COVID 2,60 EUR/osoba/deň. Upozornenie: pri individuálnej doprave je nástup na ubytovanie vždy deň po uvedenom dátume a termín ukončenia pobytu vždy deň pred uvedeným dátumom.

 

V cene je zahrnuté: ubytovanie s príslušnými službami, asistenčné služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci). Povinné príplatky: pobytová taxa nad 18 rokov 20 EUR/osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 10 EUR/osoba/7 nocí, hygienický a bezpečnostný príplatok pre osoby nad 2 roky 10 EUR/os./pobyt. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/osoba/deň, pripoistenie COVID 2,60 EUR/osoba/deň. Upozornenie: pri autobusovej doprave je nástup na ubytovanie vždy deň pred uvedeným dátumom a termín ukončenia pobytu vždy deň po uvedenom dátume.

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -