Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Aqua Blu Resort Hurghada **** Egypt Hurghada Termíny a ceny

Hotel Aqua Blu Resort Hurghada **** Egypt Hurghada

Prežite nezabudnuteľnú dovolenku s množstvom zážitkov v tomto obľúbenom rezorte, s atrakciami pre deti aj pre dospelých. V hoteli sa nachádza aquapark s množstvom toboganov a široká škála animácií a športových aktivít. V roku 2019 prešiel hotel rekonštrukciou.Poloha:

Rezort sa nachádza v obľúbenom letovisku Hurghada pri pobreží Červeného mora. Veľké nákupné centrum Senzo Mall sa nachádza iba 4 km od hotela. Medzinárodné letisko v Hurghade je vzdialené 7 km a samostné centrum Hurghady s množstvom kaviarní, tradičných miestnych trhov, reštaurácii a mešít 10 km od hotela.Vybavenie:

Hlavná budova, desať 3- poschodových vedľajších budov, 226 izieb, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 3 a´la carte reštaurácie (talianska, orientálna, ázijská), 6 barov,3 bazénym detský bazén, aquapark - tobogany, klienti môžu využívať bazény a tobogany aj v sesterských hoteloch Albatros Aquapark a Aqua Vista, miniklub (4 - 12r.), detské ihrisko, denné a večené animácie, fitnes, aerobik, vodné pólo, aquagymnastika, šipky, boccia, plážový volejbal, stolný tenis. Za poplatok: SPA centrum, masáže, sauna, jacuzzi, parná miestnosť, salón krásy, herňa, osvetlenie tenisových kurtov a zapožičanie tenisového vybavenia, biliard, kaderníctvo, práčovňa, obchody, lekár.Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 2 prísteliek (24 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 13r., rodinné izby (43 m2, 2 miestnosti, max. 2+2), klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, set na kávu a čaj, TV, trezor, minibar (denne dopĺňaný vodou), balkón/terasa.

Stravovanie:

All inclusive formou bufetu, raňajky 07:00 - 10:00, neskoré raňajky 10:00 - 11:00, obedy 12:30 - 14:30, večere 18:30 - 21:30, nočné občerstvenie 22:00 - 24:00, snack, zmrzlina, bar pri bazéne 10:00 - 17:00, lobby bar, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase 10:00 - 24:00, využiť môzu aj reštaurácie, bary hotela Aqua Vista . Za poplatok: importované nápoje, všetky nápoje po polnoci, a´la carte reštaurácie 18:30 - 21:30 (rezervácia nutná vopred), vodná fajka. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii hotela pri ubytovaní.Pláž:
Piesočnatá pláž s mólom je vzdialená 600 m a nachádza sa pri sesterskom hoteli Beach Albatros Resort. Dostanete sa na ňu pohodlne hotelových shuttle busom, ktorý premáva zadarmo. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky, matrace, osušky a plážový bar sú k dispozícii zadarmo. Vodné športy a škola potápania sú na pláži za poplatok.

Výlety:
Orientačná ponuka výletov v Egypte - TU

Aqua Blu Hurghada


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Hurghada - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.  


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -