Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Barcelo Ponent Playa *** Španielsko, Mallorca, Cala D OrTermíny a ceny

Hotel Barcelo Ponent Playa *** Španielsko, Mallorca, Cala D Or

Barcelo Ponent Playa sa nachádza v letovisku Cala D´Or. Tento moderný komplex je situovaný priamo pri pláži Cala Ferrera. Predstavuje ideálne prostredie pre páry aj rodiny s deťmi.

Poloha:
V okolí nájdete množstvo reštaurácií, barov a obchodov. Pre spestrenie pobytu odporúčame pozrieť si aj niektoré z najbližších miestnych prístavov Porto Colom, Portopetro a Marina of Cala d'Or, Vzdialenosť od letiska PMI cca 57 km.

Vybavenie:

24-hod. recepcia, zmenáreň, výťahy, bezplatné Wi-Fi pripojenie v hotelovej hale, požičovňa automobilov, vonkajšie bazény pre dospelých aj pre deti, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, tenisový kurt, minigolf, volejbal, herňa, animácie pre dospelých a deti.
Ubytovanie:

Barcelo Ponent Playa ponúka dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky s výhľadom na bazén, do záhrady alebo na more. Všetky izby majú kúpeľňu so sprchou, terasu, telefón, satelitnú TV, klimatizáciu/kúrenie, trezor (za poplatok).
Stravovanie:

Možnosť stravovania: polpenzia, plná penzia, all inclusive formou pestrých bufetových stolov.
Pláž:
Komplex je situovaný priamo pri pláži Cala Ferrera.


 


V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Palma de Mallorca - Bratislava, letiskové poplatky, batožina, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, poistenie insolventnosti

V cene nie je zahrnuté: cestovné poistenie, vstupy (múzeá a pamiatky) a výlety, miestne taxy, služby delegáta ( program si zabezpečujú klienti individuálne)


Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná! 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -