Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Burj Al Arab ***** Spojené arabské emiráty DubajTermíny a ceny

Hotel Burj Al Arab ***** Spojené arabské emiráty Dubaj

Hotel Burj Al Arab *******, Dubaj - Popis: najluxusnejší hotel sveta s 202 apartmánmi s výškou 321 metrov pripomína svojou architektúrou tvar plachetnice, leží na umelo vytvorenom ostrovčeku 280 metrov od pobrežia, vzdialený je 15 km južne od Dubaja, 25 km od medzinárodného letiska; transfer z letiska do hotela limuzínou značky Rolls Royce alebo BMW (za poplatok).

- Vybavenie: recepcia (koralové akváriá, vodopád s ľadom a padajúcou vodou), 8 reštaurácií so všetkými hlavnými svetovými kuchyňami, 2 bazény, arabské kúpele, masáže, solárium, sauna, parné kúpele, vírivky, 2 kompletne vybavené fitness centrá, aquapark, rozsiahle konferenčné a kongresové centrum, nákupné centrum, detský klub, 24-hodinový servis.

- Pláž: Dlhá biela piesočnatá pláž priamo pri hoteli. Ležadlá a slnečníky sú na pláži zdarma.

- Zábava a šport: kurty na squash, aerobik, vodné športy (potápanie, šnorchlovanie, windsurfing, vodné lyžovanie, kajaky), golf. straVoVanie: Raňajky formou bufetu, večera za príplatok, možnosť stravovania À la carte v hotelových reštauráciách.

- Vybavenie izieb: carrarský mramor, írske látky, brazílska žula, rozloha od 140 do 780 m2, kúpeľňa s WC, fén, farebná širokouhlá TV, DVD prehrávač, video (na požiadanie), individuálne nastaviteľná klimatizácia, osvetlenie a žalúzie, kompletne vybavený pracovný stôl s PC, s pripojením na internet a faxom, výhľad na more. Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelé osoby + 2 deti.

- https://www.jumeirah.com/en/stay/dubai/burj-al-arab-jumeirah

deň 1 - BRATISLAVA - DUBAJ : Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom a odlet. Prílet do Dubaja, transfer do hotela, nocľah.

deň 2 - POBYT V DUBAJI : Raňajky. Pobyt v hoteli podľa výberu v meste (hotely organizujú 2 x denne zdarma transfery na pláž) či v hoteli priamo na pláži (plážové hotely sú o niečo drahšie). Voľno na kúpanie či vodné športy. V Dubaji sú ideálne nákupné možnosti vo všetkých nákupných centrách za veľmi priaznivé ceny. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov s českým delegátom - poldenná prehliadka mesta, výlet do susedného emirátu Sharjah, púštne safari s večerou.

deň 8 - ODLET DO BRATISLAVY: Transfer na letisko, odlet a prílet do Bratislavy.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -