Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Catalonia *** Španielsko CalellaTermíny a ceny

Hotel Catalonia *** Španielsko Calella

Poloha - Hotel leží v obľúbenom letovisku Calella na pobreží Costa del Maresme, 40 km od letiska v Girone. V blízkosti hotela sú obchody, kaviarne a reštaurácie.

Vybavení - Hotel po rekonštrukcii, ktorý je vhodný pre všetky vekové kategórie. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, bar, TV miestnosť, internetové pripojenie (WiFi v lobby zadarmo).

Pokoje - Vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia, TV so satelitným príjmom, telefón, možnosť prenájmu chladničky a zrezoru, balkón. Možnosť až dvoch prísteliek.

Pláž - Hotel je vzdialený 250 metrov od širokej piesočnatej pláže. Lehátka a slnečníky sú k dispozícii za poplatok.

Sport - Vonkajší bazén na streche hotela, biliard, herňa.

Stravování - Polpenzia, plná penzia alebo All inclusive formou bufetu. All inclusive zahŕňa:-raňajky, obedy a večere formou bufetu vrátane nápojov miestnej výroby-11: 00 - 18:00 občerstvenie (sendviče, hot dog, pizza, hamburgery, zmrzlina)-10: 00 - 22:00 nealkoholické a alkohlické nápoje miestnej výroby

Děti - Bazénik.

Poznámka - Letecká preprava je zaistená pravidelnou linkou. Cena je platná pri rezervácii letenky v optimálnej knihovacej triede. V Katalánsku sa platí pobytová taxa vo výške 0,5 EUR na deň a hradí sa na recepcii hotela.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -