Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Desert Rose Resort **** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Hotel Desert Rose Resort **** Egypt Hurghada

Poloha - Hotel leží v turistickej oblasti 13 km južne od letiska v Hurghade a 18 km od centra mesta.

Vybavení - Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie i rodiny s deťmi. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, zmenáreň, hlavná reštaurácia, reštaurácia á la carte s kuchyňou orientálnou, mexickou, taliansku, rybie, lobby bar, bar pri bazéne a na pláži, obchody, čistiareň, kozmetický salón, kaderníctvo, WiFi pripojenie (zdarma) , konferenčná sála, aquapark, tri bazény.

Pokoje - Izby s výhľadom do záhrady s vlastným sociálnym zariadeniím, klimatizácia, TV so satelitným príjmom, trezor, fén, balkón alebo terasa. Možnosť až dvoch prísteliek. Možnosť ubytovania v izbách s výhľadom na bazén na vyžiadanie a príplatok.

Pláž - Hotel leží priamo pri piesočnatej pláži s vlastnou lagúnou. Lehátka, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícii zdarma.

Sport - Niekoľko vonkajších bazénov, aquapark, masáže, sauna, para, jacuzzi, turecké kúpele, animačné programy, tenisové kurty, aerobic, stolný tenis, biliard, fitnes centrum, šípky, vodné športy na pláži.

Stravování - Ultra All inclusive 24 hodín denne, ktoré zahŕňa: -03:30 - 06:30 skoré raňajky   - 07:00 - 10:00 raňajky formou bufetu  - neskoré raňajky - 12:00 - 17:00 poobedňajší snack -13:00-15:00 obed formou bufetu -18:30-21:30 večera formou bufetu -22:30-00:00 neskorá večera -00:30-03:00 lehká večera   - nočné občerstvenie - obed alebo večera v reštaurácii á la carte (po predchádzajúcej rezervácii) - popoludnie zmrzlina a pop corn - 24 hodín denne nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby vo vybraných reštauráciách a baroch podľa ich otváracej doby

Děti - Bazén, ihrisko, miniklub 10:00-18:00, mini disco.

Poznámka - Pri cestách do Egypta musí mať cestujúci pas platný ešte minimálne 6 mesiacov po návrate. Každé dieťa musí mať vlastný cestovný pas.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -