Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Fort Arabesque Resort **** Egypt Hurghada Makadi BayTermíny a ceny

Hotel Fort Arabesque Resort **** Egypt Hurghada Makadi Bay

Hotelový komplex je obklopený zelenou záhradou a nachádza sa v obľúbenom letovisku Makadi Bay, ktoré je ideálnym miestom pre milovníkoch šnorchlovania.  Momentálne prebieha renovácia v hlavnom rezorte, ktorá bude ukončená 1.5.2023.

Poloha:
Hotel sa nachádza v letovisku Makadi Bay, najlbižšie nákupné možnosti sa nachádzajú práve v tejto lokalite, cca 1,5km od hotela na pešo. Približná vzdialenosť na medzinárodné letisko Hurgada 30km a do mesta Hurgada s množstvom barov, reštaurácií a nákupných možností cca 30 minút autom.

Vybavenie:

Hlavná budova, 4 poschodia, výťah, 522 izieb, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, bary, 3 bazény, detský bazén, detské ihrisko, miniklub (4-12r.), disco, boccia, plážový volejbal, vodné pólo. Za poplatok: SPA centrum, masáže, jacuzzi, obchody, fitness, bankomat, kaderníctvo. 
Ubytovanie:

2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (24m2 - 43m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., superior izby (max. 2+1, 24m2-45m2), rodinné izby (max. 2+2, 40m2-47m2), junior suity (max. 2+1, 42m2-56m2 ),

klimatizácia, kúpeľňa, sprcha/vaňa, sušič na vlasy, TV, WiFi, minibar, trezor, set na kávu a čaj, balkón/terasa.Stravovanie:

All inclusive formou bufetu, raňajky 7:00-10:00, neskoré raňajky 10:30 - 12:00, obedy 13:00-14:30, 13:00-17:00 la pizza (talianska pizza) a večere 19:00-22:00, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje v baroch a reštauráciach (9:00-24:00).

Za poplatok: a la carte reštaurácia (1x vstup zdarma, rezervácia nutná vopred). Podrobný rozpis all inclusive služieb dostanete na recepcií pri ubytovaní.
Pláž:

Hotel sa nachádza priamo na piesočnej pláži dlhej 600m. Vstup do mora je pozvoľný, odporúčame obuv do vody. Nakoľko sa v tejto oblasti nachádzajú aj koraly, je ideálna na šnorchlovanie a skúmanie bohatého podmorského sveta. Na pláži sú ležadlá, plážové osušky a slnečníky zdarma. Za poplatok: vodné športy.


 Výlety:
Orientačná ponuka výletov v Egypte - TU

Upozornenie:
Aktuálne podmienky cestovania do Egypta - TU

Fort Arabesque
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Piešťany - Hurghada - Piešťany, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 


Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.


Happy Travel COVID GARANCIA: 100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP. 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -