Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Green Garden **** Taliansko KalábriaTermíny a ceny

Hotel Green Garden **** Taliansko Kalábria

Rýchly popis:

Rozľahlý komplex sa nachádza na Tyrrhenskom pobreží, v prekrásnom zálive v blízkosti mestečka Briatico. Je obklopený nádhernou stredomorskou zeleňou s rôznymi druhmi paliem.Poloha:
komplex sa nachádza 100 metrov od súkromnej pláže, asi 17 kilometrov od nádherného historického mestečka Tropea a asi 45 kilometrov od letiska Lamezia Terme.

Hotel:

ubytovanie je v pavilónoch v hotelových izbách na prízemí a na 1. poschodí. Od pláže ich delí pobrežná komunikácia. V komplexe sa nachádza bazén, bar, reštaurácia s výhľadom na more, recepcia, parkovisko, tenisový kurt, diskotéka, detský klub. V amfiteátri sa konajú animačné programy v talianskom jazyku.Izby:

dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek majú sociálne zariadenie, TV, klimatizáciu, trezor, minichladničku, sušič na vlasy, terasu alebo balkón.Stravovanie:
hotelová časť - all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu. Počas obeda a večere voda, červené a biele víno, čapované pivo, nealkoholické čapované nápoje. Bar na pláži k dispozícii v čase 9.00 - 18.30 hod. (len nealko nápoje) a centrálny bar v čase 9.00 - 22.00 hod. (káva, čaj, nealkoholické čapované nápoje, čapované pivo, červené a biele víno, prosecco, ľadové drte, jednoduché občerstvenie). Alkoholické nápoje len v centrálnom bare - Limoncello, Amaro Kroton, Vermouth Bianco a Rosso, alkoholický a nealkoholický nápoj Green Garden.

Pláž:

z jemného piesku a malých kamienkov s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis v cene, bar na pláži.Doprava:

leteckáV cene je zahrnuté:
7 x ubytovanie s all inclusive, letecká doprava Bratislava - Lamezia Terme - Bratislava, alebo Košice - Lamezia Terme - Košice, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci).

V cene nie je zahrnuté:

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 195 EUR, Covid príplatok 25 EUR/osoba,pre osoby do 2 rokov 50 EUR, palivový príplatok pre osoby od 2 rokov 20 EUR, hygienický a bezpečnostný príplatok 20 EUR/os., miestna pobytová taxa (platba na mieste). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/osoba/deň, pripoistenie COVID garancia storna (doplnkovú službu je možné objednať, len ak má osoba zakúpené poistenie KOMFORT alebo PLUS na celkovú cenu zájazdu) 1,50 EUR/osoba/deň.Typ stravy:
all inclusive

Informácie o krajine a stredisku:
 KALÁBRIA
Na konci zálivu Polikastro na úpätí Apeninského horského pásma sa nachádza pobrežie slnečnej Kalábrie. Medzi zeleňou prírodného parku Pollino a modrými vodami Tyrrhenského mora sa tiahnu nádherné brehy Kalábrie. Množstvo viníc, citrusové háje a prekrásne pláže s priezračnou morskou vodou vytvárajú z tejto oblasti jedno z najhostinnejších miest na talianskom pobreží. Oblasť sa vyznačuje teplým podnebím už od apríla, pričom ešte v októbri je stále príjemne teplo. Kalábriu si zamilujú všetci, ktorí majú radi prekrásnu prírodu, život plný tradícií a usmievavých a pohostinných ľudí. Pobyty s leteckou dopravou sú realizované s odletom z Bratislavy a Košíc do Lamezia Therme. Let trvá približne 2 hodiny. 
BRIATICO
Letovisko Briatico leží na pobreží nazývanom Costa degli Dei, v lokalite Capo Vaticano. Až doteraz sa dochovali dve z piatich veží stredovekého hradu na pobreží. V mestečku Briatico sa nachádza množstvo obchodíkov, reštaurácií, kaviarní. Z Briatica nie je ďaleko ani do historického mestečka Pizzo, obľúbenej Tropey, alebo do mestečka Zambrone. Transfer z letiska trvá približne 1 hod. 30 min.

Fakultatívne výlety:

Sicília - je známa stále aktívnou sopkou Etna a mestom Taormina, ktoré je jedno z najkrajších a najnavštevovanejších nielen pre jej historické pamiatky, ale aj prenádherné námestia plné kaviarní a obchodíkov so suvenýrmi.

Liparské ostrovy - výlet na 3 nádherné sopečné ostrovy Lipari, Vulcano a Stromboli.

Nočné Stromboli - lodný výlet na ostrov Stromboli, ktorý je známy svojim stále činným vulkánom, prehliadka mesta, pohľad na svah Sciara del Fuoco s očarujúcimi sopečnými erupciami. 

Bližšie informácie Vám poskytneme pred odchodom na dovolenku, alebo Vám poradíme pri kúpe vašej dovolenky.
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie s príslušnými službami, letecká doprava BTS/KSC - Lamezia Terme - BTS/KSC, služby delegáta. Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby nad 2 roky 195 €, pre osoby do 2 rokov 50 €, hygienický a bezpečnostný príplatok pre osoby od 2 rokov 20 €, miestna pobytová taxa (platba na mieste). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 €/os./deň alebo poistenie PLUS 3,70 €/os./deň, COVID garancia storna 2,50 EUR/osoba/deň.

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -