Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Hilton Curacao ***** CuracaoTermíny a ceny

Hotel Hilton Curacao ***** Curacao

Hotel Hilton Curacao *****, Curacao - Popis: jeden z najkrajších hotelov na ostrove Curacao leží priamo pri mori na južnej strane ostrova, je odtiaľ krásny výhľad na záliv Piscadera Bay. Hotel leží cca 4 km od hlavného mesta Willemstad.

- Vybavenie: hoteloví hostia majú k dispozícii 2 súkromné pláže, bazén, detský bazén, detský klub, vírivka, 2 reštaurácie, 2 bary, kasíno, konferenčná miestnosť.

- Pláž: priamo pri hoteli sú dve pláže s jemným bielym pieskom.

- Zábava a šport: 2 tenisové kurty (s umelým osvetlením), fitnes centrum, ihrisko na plážový volejbal, zmenáreň, niekoľko obchodov; požičovňa áut, kajakov, vodných lyží a vybavenia na potápanie a šnorchlovanie. Kasíno, masáže a kúpeľné terapie (za poplatok). Hotel organizuje večerné zábavné programy.

- Stravovanie: raňajky formou bufetu, večere v reštaurácii À la carte.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, klimatizácia, chladnička, minibar, TV, telefón, trezor, fén, žehlička, kávovar a balkón alebo terasa.

- Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelé osoby + 2 deti alebo 3 dospelé osoby.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do Willemstadu, transfer do hotela, ubytovanie.

deň 2 - POBYT NA OSTROVE CURACAO: Raňajky. Pobyt pri mori, možnosť kúpania , opaľovania , športovania a výletov po ostrove. Curacao ponúka výborné podmienky pre šnorchlovanie a potápanie. Odporúčame Vám fakultatívne výlety: prehliadku Willemstadu , prehliadku Múzea ostrova Curacao , prechádzku džípom po ostrove. Nie nadarmo domorodci nazývajú svoju krajinu druhým rajom. Curacao je ostrov pokoja, mieru a pohody. Ostrov, ktorý nikdy nepoznal vojny , tajfúny , tornáda či iné živelné pohromy , rovnako ako smog. Ostrov, ktorého obyvatelia nechápu, čo to je rasová diskriminácia , nábožensky motivované násilie a etnické čistky . Ostrov , kde sa nevyskytujú žiadne jedovaté pavúky , hady ani nebezpečný hmyz , kde nehrozia tropické choroby ani zločinnosť . Dovolenka na ostrove Curacao je plná zábavy, nočného života v príjemných baroch , diskotékach , kasínach a štýlových karibských reštauráciách , kde môžete ochutnať vynikajúce exotické pokrmy a báječné tropické koktaily.

deň 8 - WILLEMSTAD - VIEDEŇ: Raňajky. Voľno na kúpánie. Transfer na letisko, odlet do Viedne.

deň 9 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -