Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Hilton Dubai Jumeirah ***** Spojené arabské emiráty DubajTermíny a ceny

Hotel Hilton Dubai Jumeirah ***** Spojené arabské emiráty Dubaj

Svojou atraktívnou polohou v srdci štvrte Dubai Marina, medzi súkromnou piesočnatou plážou a rušnou promenádou, je hotel Hilton Dubai Jumeirah Resort ideálnym miestom pre spoznávanie všetkého, čo Dubaj svojim návštevníkom ponúka.

Poloha:
Promenáda The Walk, ktorá sa nachádza za hotelom, ponúka široké možnosti nákupov a spoločenského rozptýlenia v niektorom z množstva barov a reštaurácií. V tesnej blízkosti hotela je aj nákupná pasáž The Beach s kinami a ďalšími možnosťami využitia voľného času. Rezort sa rozprestiera priamo na pláži Jumeirah v modernej štvrti Dubai Marina, 26 km od centra mesta. Do Mall of the Emirates Vás odvezie zadarmo shuttle bus. Medzinárodné letisko DXB  je vzdialené 35 km.

Vybavenie:
12 poschodí, 6 výťahov, 390 izieb, recepcia, lobby s WiFi, reštaurácia, 4´ a la carte reštaurácia (BBQ, sport bar, polynézska, talianska), 3 bary, bazén, detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo, animácie pre deti, miniklub, detské ihrisko, fitnes, plážový volejbal, sauna. Za poplatok: SPA centrum, masáže, internetový kútik, babysitting (na vyžiadanie), obchod so suvenírmi, kaderníctvo.

Ubytovanie:

2- lôžkové deluxe izby s možnosťou 1 prístelky (38 m2), za deti sa v tomto hoteli považuju osoby mladšie ako 12r., executive izby (38 m2, max. 2+1), rodinná suite izba (69m2,, max. 2+2), klimatizácia, kúpelňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, TV, WiFi, trezor, set na kávu a čaj, balkón/terasa. Za poplatok: minibar.Stravovanie:
Polpenzia, polpenzia deluxe, plná penzia alebo plná penzia deluxe. Stravovanie formou bufetu alebo formou a´la carte. Pri polpenzii deluxe a plnej penzii deluxe sú počas jedla k dispozícií zadarmo nápoje (nealkoholické: čaj, káva, voda, soda, džús, z alkoholických okrem iného alkoholu aj fľaša piva a pohár vína).

Pláž:
Piesočnatá pláž Jumeirah s pozvoľným vstupom do mora sa rozprestiera priamo pred hotelom. Pre hostí je k dispozícii jej súkromná časť. Ležadlá, slnečníky a osušky sú v rámci plážového servisu zadarmo. Plážový bar je spoplatnený. Široká ponuka vodných motorových a bezmotorových športov za poplatok.

Výlety:
Orientačná ponuka výletov v SAE - TU


Upozornenie:
Aktuálne podmienky cestovania do SAE - TU


Hilton Dubai Jumeirah
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Dubaj - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 

UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň hradí, podľa platných predpisov daného regiónu, každý klient priamo v ubytovacom zariadení na recepcii vo výške cca 10-25 AED/izba/noc vzávislosti od kategórie ubytovacieho zariadenia.


Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.

riadenia.

Happy Travel COVID GARANCIA: 100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP.
 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -