Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Hilton Plaza ***** Egypt Hurghada Termíny a ceny

Hotel Hilton Plaza ***** Egypt Hurghada

Moderný a luxusný resort z prestížnej hotelovej siete Hilton Vás zaujme ako špičkovými službami, tak aj svojou výhodnou polohou.

Poloha:
Luxusný 5-hviezdičkový resort sa nachádza priamo v centre čoraz vyhľadávanejšieho letoviska Hurghada. Najbližšie nákupné možnosti sa nachádzajú v okolí hotela. Medzinárodné letisko Hurghada je vzdialené 13 km.

Vybavenie:

Dve 8-poschodové budovy, 495 izieb, výťah, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 3 a 'la carte reštaurácie (orientálna, rybacia, ázijská), 3 bary, 2 vonkajšie bazény, vonkajší detský bazén, tobogany pre deti, denné a večerné animácie, miniklub, detské ihrisko, mini disco, fitnes, aerobik, tenis, turecké kúpele. Za poplatok: squash, biliard, vybavenie na tenis, sauna, jacuzzi, wellness centrum, masáže, manikúra, pedikúra, doktor, práčovňa.Ubytovanie:
2- lôžkové deluxe izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (33m2, max 2+2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 13 r., superior izby (33 m2, max. 2+2), premium izby (44 m2, max. 2+2), klimatizácia, WiFi, kúpeľňa, vaňa/ sprcha, sušič na vlasy, TV, trezor, žehlička, kuchynka v premium izbách. Za poplatok: minibar, room service.

Stravovanie:
Raňajky, za príplatok polpenzia alebo all inclusive, raňajky 07:00 - 10:30, obedy 13:00 - 15:00, večere 18:30 - 22:30, snack 09:00 - 18:00, káva, čaj a koláčiky 15:30 - 17:00, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 07:00 - 23:00. Za poplatok: a' la carte reštaurácie (2x za pobyt vstup zdarma, rezervácia nutná vopred). Podrobný rozpis konceptu stravovania dostanete na recepcii hotela pri ubytovaní.

Pláž:
Súkromná piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Plážový servis ako sú ležadlá, matrace, slnečníky a plážový bar sú k dispozícii zdarma. Pestrá ponuka vodných športov ako napríklad surfovanie a potápanie je v k dispozícii za poplatok.

Výlety:
Orientačná ponuka výletov v Egypte - TU

Upozornenie:
Aktuálne podmienky cestovania do Egypta - TU

Hilton Plaza


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Hurghada - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 


Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.


Happy Travel COVID GARANCIA: 100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP.
Podmienky cestovania do Egypta počas covid-19 opatrení - TU 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -