Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Ilirija **** Chorvátsko BiogradTermíny a ceny

Hotel Ilirija **** Chorvátsko Biograd

Rýchly popis:
Hotel Ilirija sa nachádza na pobreží mora, v blízkosti historického centra vyhľadávaného turistického mesta Biograd. Ponúka kvalitné služby, pohodlie, rodinné prostredie a uspokojí aj náročnejších klientov. Je obklopený krásnou prírodou, morom a borovicovým lesom. V blízkosti hotela sa nachádza množstvom obchodov, reštaurácií, kaviarní a barov. Modrá vlajka zdobí všetky okolité pláže.

Poloha:
150 m od historického centra Biogradu a 50 m od najbližšej pláže.

Hotel:
recepcia, hlavná reštaurácia, à la carte reštaurácia (za poplatok), lobby bar, kaviareň, konferenčná sála, obchod so suvenírmi, zmenáreň, TV miestnosť, výťah, internetový kútik zdarma. Zo športových aktivít sú pre hostí k dispozícii tenisové kurty, stolný tenis, ihrisko pre loptové hry, minigolf, vodné športy. Súčasťou vybavenia je krytý bazén a vďaka sklenenej stene sa klientom naskytne krásny výhľad na udržiavanú záhradu a žiariace more, vonkajší vyhrievaný bazén so sladkou vodou a detský bazén. Parkovisko k dispozícii za poplatok.

Izby:
vkusne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky. Izby sú vybavené klimatizáciou, telefónom, SAT TV, minibarom (za poplatok), trezorom (za poplatok), vlastným sociálnym zariadením (sprchový kút, WC a sušič na vlasy) a balkónom. Wi-Fi pripojenie zdarma.

Stravovanie:
polpenzia formou bufetových stolov. Plná penzia za poplatok. Z dôvodu protiepidemiologických opatrení môže byť forma podávania stravy upravená.

Pláž:

okruhliaková a betónové pláty, piesočnatá pláž Soline ja vzdialená asi 400 m. Vonkajší olympijský bazén s morskou vodou. Ležadlá a slnečníky za poplatok. Plážový bar za poplatok. Ponuka vodných športov za poplatok.Doprava:
autobusová, individuálna

V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie s polpenziou, wellness balíček, klimatizácia, TV, Wi-Fi, služby delegáta.

V cene nie je zahrnuté:

Doprava: KLIM BUS 105 EUR/ osoba, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania 30 EUR/osoba, príplatok za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 35 EUR/osoba. Povinné príplatky: pobytová taxa pre osoby od 18 rokov 20 EUR/osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 10 EUR/osoba/7 nocí, hygienický a bezpečnostný príplatok 10 EUR/osoba/autobusová doprava, hygienický a bezpečnostný príplatok 5 EUR/osoba/individuálna doprava. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/osoba/deň, asistencia k motorovému vozidlu 2,20 EUR/deň, pripoistenie COVID 2,60 EUR/osoba do 70 rokov/deň, 5,20 EUR/osoba 70-85 rokov/deň (možné objednať, len ak má osoba zakúpené poistenie KOMFORT alebo PLUS)Ostatné doplatky: balkón 20 EUR/osoba/7 nocí, 7x plná penzia 135 EUR/osoba, detská postieľka 75 EUR/7 nocí (na vyžiadanie), pes povolený (okrem vstupu do reštaurácie) na vyžiadanie 180 EUR/7 nocí. Nástupné miesta: BA - bez príplatku, NR, TT, Sereď - 5 EUR, PE, PN, TO - 11 EUR, NM, DUB, TN, ZH, PD - 14 EUR, BB, ZV, PB, ZA, MT, LM, PU, RK - 16 EUR. Upozornenie: miestenky nie je možné zakúpiť.  Typ stravy:
polpenzia

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.


BIOGRAD NA MORU
Starobylé mesto Biograd na Moru, ležiace 28 km južne od Zadaru, bolo občasným sídlom chorvátskych kráľov. Ponúka bohaté možnosti rybolovu a je východiskovým miestom na výlety na súostrovie Kornati. Mestečko je živým a obľúbeným letoviskom s príjemnou promenádou, lemujúcou okruhliakové pláže obklopené píniovými hájmi.Fakultatívne výlety:
Split - Trogir - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

NP Kornati - celodenný výlet loďou do národného parku. Plavba súostrovím Kornati, ktoré pozostáva zo 148 ostrovov spojená s kúpaním v Slanom jazere a obedom na lodi.

Slapovi Krka NP, vodopády rieky Krka - celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

Dubrovnik - celodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

Medjugorje - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta v Bosne a Hercegovine a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

Ostrovy Hvar a Brač - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie s príslušnými službami, asistenčné služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci). Povinné príplatky: pobytová taxa nad 18 rokov 20 EUR/osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 10 EUR/osoba/7 nocí, hygienický a bezpečnostný príplatok pre osoby nad 2 roky 10 EUR/os./pobyt. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/osoba/deň, pripoistenie COVID 2,60 EUR/osoba/deň. Upozornenie: pri individuálnej doprave je nástup na ubytovanie vždy deň po uvedenom dátume a termín ukončenia pobytu vždy deň pred uvedeným dátumom.

 

V cene je zahrnuté: ubytovanie s príslušnými službami, asistenčné služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci). Povinné príplatky: pobytová taxa nad 18 rokov 20 EUR/osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 10 EUR/osoba/7 nocí, hygienický a bezpečnostný príplatok pre osoby nad 2 roky 10 EUR/os./pobyt. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/osoba/deň, pripoistenie COVID 2,60 EUR/osoba/deň. Upozornenie: pri autobusovej doprave je nástup na ubytovanie vždy deň pred uvedeným dátumom a termín ukončenia pobytu vždy deň po uvedenom dátume.

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -