Vyhľadávanie zájazdu

Hotel JAZ Aquamarine Resort ***** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Hotel JAZ Aquamarine Resort ***** Egypt Hurghada

Luxusný hotel Jaz Aquamarine ponúka okrem súkromenej pláže aj bohaté zariadenie, 18 bazénov, možnosti na potápanie a windsurfing. Rezort známeho hotelového reťazca je ideálnou voľbou pre náročnú klientelu, ale i pre rodiny s deťmi, ktoré poteší hotelový aquapark.Poloha:

Hotel sa nachádza na súkromnej pláži na pobreží Červeného mora. Najbližšie nákupné možnosti sú nielen v hoteli, ale aj v obchodnom dome Senzo Mall Hurghada, ktorý je vzdialený od hotela 5 km. Hotel ponúka kyvadlový autobus do obchodného centra Esplanada, vzdialeného 15 km od hotela. Medzinárodné letisko v Hurgade sa nachádza 16 km od hotela.Vybavenie:

Hlavná budova, vedľajšie budovy, 1001 izieb, vstupná hala s recepciou, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 4 a´la carte reštaurácie (talianska, ázijská, rybacia, čínska), 5 barov, 14 bazénov, 4 detské bazény, rozsiahly aquapark - 22 tobogánov, denné a večerné animácie, živá hudba, amfiteáter, disco, miniklub (4 - 12r.), detské ihrisko, minidisco, fitnes, aerobik, 4 tenisové kurty, stolný tenis, futbal, plážový volejbal, šípky, boccia. Za poplatok: SPA centrum, masáže, turecké kúpele, sauna, parná miestnosť, jacuzzi, manikúra, pedikúra, skrášľovacie procedúry, zapožičanie tenisového náčinia, osvetlenie tenisových kurtov, obchody, kaderníctvo, práčovňa, doktor, babysitting.Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby (30 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., superior izby (38 m2, 2+0), rodinné deluxe izby (45 - 50 m2, max. 2+2), klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, TV, trezor, set na kávu a čaj, balkón/terasa. Za poplatok: minibar, WiFi, room service.


Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky 07:00 - 10:30, neskoré raňajky 10:30 - 12:00, obedy 12:30 - 14:30, večere 18:00 - 21:30, neskoré večere 22:00 - 24:00, snacky 12:00 - 17:00, káva, čaj, koláčiky 17:00 - 18:00, lobby bar, bar pri bazéne, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase 10:00 - 24:00. Za poplatok: a´la carte reštaurácie (1x za pobyt vstup zadarmo, rezervácia nutná vopred), importované nápoje, všetky nápoje po polnoci. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Súkromná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza priamo pred hotelom. Na pláži je väčší vply odlivu, odporúčame preto obuv do vody. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky, matrace, osušky a plážový bar sú zadarmo. Vodné športy, škola potápania a jazda na koni/ťave sú k dispozícii za poplatok.

Jaz AquamarineUpozornenie:

Aktuálne podmienky cestovania do Egypta - TU
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Hurghada - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 


Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.


Happy Travel COVID GARANCIA: 100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP.
Podmienky cestovania do Egypta počas covid-19 opatrení - TU 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -