Vyhľadávanie zájazdu

Hotel JAZ Aquamarine Resort ***** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Hotel JAZ Aquamarine Resort ***** Egypt Hurghada

Luxusný hotelový rezort Jaz Aquamarine ponúka okrem súkromenej pláže aj aquapark, 18 bazénov, možnosti na potápanie či windsurfing. Rezort známeho hotelového reťazca je ideálnou voľbou pre náročnú klientelu, pre páry aj pre rodiny s deťmi.Poloha:

Hotel sa nachádza na súkromnej pláži na pobreží Červeného mora. Najbližšie nákupné možnosti sú nielen v hoteli, ale aj v obchodnom dome Senzo Mall, ktorý je vzdialený od hotela 5 km. Medzinárodné letisko v Hurghade je od hotela vzdialené 6 km. Ak túžite zažiť pravú orientálnu atmosféru v shisha baroch, alebo chcete navštíviť mestské kaviarne či obchody, centrum Hurghady je vzdialené 15 km a je dostupné taxíkom.Vybavenie:

3- poschodová hlavná budova, 2 vedľajšie budovy v areáli, 1001 izieb, vstupná hala s recepciou, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 5 a´la carte reštaurácii (talianska, indická, rybacia, čínska, orientálna), 3 bary, 17 bazénov (z toho 4 detské bazény, vyhrievaný bazén november - marec), rozsiahly aquapark - 22 tobogánov, denné a večerné animácie, živá hudba, amfiteáter, disco, miniklub (4 - 12r.), detské ihrisko, minidisco, fitnes, aerobik, futbal, plážový volejbal, 4 tenisové kurty. Za poplatok: SPA centrum, turecké kúpele, masáže, sauna, parná miestnosť, osvetlenie tenisových kurtov a zapožičanie tenisového vybavenia, herňa, obchody, práčovňa, lekár.Ubytovanie:
2- lôžkové superior izby s možnosťou 1 prísteľky (35 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., rodinné deluxe izby (50 m2, 1 miestnosť, max. 2+2), junior suity (70 m2, max. 2+0), rodinné swim up izby (50 m2, max. 2+2). Klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, TV, set na kávu a čaj, trezor, balkón / terasa. Za poplatok: dopĺňanie minibaru, WiFi, room service.


Stravovanie:
All inclusive formou bufetu. Raňajky 07:00 - 10:30, neskoré raňajky 10:30 - 12:00, obedy 12:30 - 14:30, večere 19:00 - 22:00, neskoré večere 22:00 - 24:00, snack 12:00 - 17:00, káva, čaj, koláčiky 17:00 - 18:00, lobby bar, bar pri bazéne, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase 10:00 - 24:00. Za poplatok: a´la carte reštaurácie (rezervácia nutná vopred), importované nápoje, všetky nápoje po polnoci. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Súkromná 280 m dlhá piesočnatá pláž s veľmi pozvoľným vstupom do mora, vhodná aj pre neplavcov, sa nachádza priamo pred hotelom. Odporúčame obuv do vody. Neďaleko hotela sa nachádza aj koralový útes s možnosťou šnorchlovania. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky, matrace, osušky a plážový bar sú zadarmo. Vodné športy, škola potápania a jazda na koni/ťave sú k dispozícii za poplatok.

Výlety:
Orientačná ponuka výletov v Egypte - TU

Jaz Aquamarine
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Košice - Hurghada - Košice, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH. 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Piešťany - Hurghada - Piešťany, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.  


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -