Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Karolina **** Bulharsko NesebarTermíny a ceny

Hotel Karolina **** Bulharsko Nesebar

Poloha - Hotelový komplex sa nachádza vo východnej časti letoviska Slnečné pobrežie. Starobylé mesto Nessebar s množstvom reštaurácií, obchodíkov so suvenírmi a zábavných možností je od hotela vzdialené približne 10 minút pešej chôdze.

Vybavení - Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou a výťahy, hlavná reštaurácia, reštaurácia a 'la carte, SPA centrum, lobby bar, zmenáreň, kaderníctvo, kozmetický salón a minimarket. Vo vonkajšom areáli sa nachádza veľký sladkovodný bazén, detský bazén a slnečná terasa.

Pokoje - Hotel disponuje celkom 98 izbami, ktoré sú rozdelené na 8 podlažiach. Dvojlôžkové izby o rozlohe 30 m2 s vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa so sprchou a WC) sú vybavené káblovou televíziou, klimatizáciou, minibarom, telefónom a balkónom. Možnosť rezervácie rovnako vybavených izieb tzv. Úsporného typu alebo junior suite o rozlohe 45 m2.

Pláž - Piesočná pláž sa nachádza vo vzdialenosti asi 250 m od hotela. Lehátka a slnečníky sa ponúka za poplatok. Za poplatok majú hostia na pláži bohaté možnosti vodných športov.  Lehátka a slnečníky pri bazéne je možné využívať zadarmo.  

Sport - Hosťom je k dispozícii fitness centrum priamo v hoteli. Za poplatok sa ponúka malé spa centrum s masážami, saunou, soláriom a vírivkou.

Stravování - Raňajky formou bufetu.  

Děti - Detský bazén.

Poznámka - Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -