Vyhľadávanie zájazdu

Hotel La Rosa Waves **** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Hotel La Rosa Waves **** Egypt Hurghada

ÚVOD:

La Rosa Wave je novozrekonštruovaný štvorhviezdičkový hotel s výhodnou polohou priamo v centre Sakkala, kde si hostia môžu vychutnať nočný život, ale taktiež je to aj raj pre milovníkov nákupov a kaviarní ku ktorým je jednoduchá dostupnosť.


Hotel vo svojich priestoroch ponúka 264 izieb , štandardné izby s výhľadom na mesto na novovybudovanú ulicu Sheraton, ďalšie štandardné izby s výhľadom na bazén alebo bočným výhľadom na more. Medzi vybavenie izieb patria postele, nočné stolíky, písací stôl a stoličky, wifi pripojenie, telefón, Led Tv a klimatizácia.  Izba je zariadená kobercom od steny po stenu, moderným nábytkom a balkónom. Ultramoderná sklenená kúpeľňa je vybavená sušičom vlasov, zväčovacím zrkadlom pre holenie a líčenie.

Hostia si z rôznych druhov jedál môžu vybrať v troch reštauráciach a tiež si môžu vychutnať  rôzne nealkoholické a alkoholické nápoje počas  pobytu, ktoré ponúka hotelový lobby bar, pool bar, beach bar, aquapark bar


Pre milovníkov vodných radovánok sa tu nachádza aquapark s piatimi šmýkačkami pre dospelých a šiestimi šmýkačkami pre deti.


Nachádza sa tu pekná piesočná pláž priamo pri hoteli s výhľadom na pobrežie Červeného mora.

 LOKALIZÁCIA:

pre zobrazenie polohy kliknite TU

letisko Hurghada - cca 7 km

priamo v centre SakkalaPLÁŽ:

piesočnatá pláž

pozvoľný vstup

odporúčame obuv do mora
UBYTOVANIE:

max. obsadenosť: 2 LI + 2 prístelky

klimatizácia

telefón

TV

chladnička

sušič vlasov

trezor

minibarSTRAVOVANIE:
All inclusive

MOŽNOSTI VYŽITIA:

Aquapark

free wifi

bazén

Fitness centrum

Práčovňa

24-hodinová izbová službaODPORÚČAME:
pre klientov všetkých vekových kategórií a rodinám s deťmi


 

V cene je zahrnuté: spiatočná letenka, letiskové, bezpečnostné, palivové a servisné poplatky, transfer do/z hotela, ubytovanie, príslušné stravovanie, delegát CK. V prípade zadania do kalkulácie aj poistenie a poplatok za víza (nepovinné poplatky cez CK)

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -