Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Liberty Hotels Lara ***** Turecko LaraTermíny a ceny

Hotel Liberty Hotels Lara ***** Turecko Lara

Popis - Vzdialenosť od letiska: Antalya 17 km Najbližšie mesto (km): Lara Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie - Obľúbený hotelový komplex Liberty sa nachádza v lukratívnej dovolenkovej oblasti Turecka - v Lare a ponúka kvalitné služby. Tento moderný hotel je situovaný pri krásnej piesočnatej pláži, má spolu 311 izieb, v jeho areáli sa nachádza niekoľko bazénov, toboganov a veľa iného. Je vhodný pre všetky vekové kategórie. K dispozícii je aj Wi-Fi.

Poloha - Hotel sa nachádza v Lare, 22 km od centra Antalye a 17 km od jej medzinárodného letiska.

Vybavenie izieb - Štandardné izby sú vybavené balkónom, klimatizáciou, SAT-TV, telefónom, trezorom, minibarom, setom na prípravu teplých nápojov, kúpeľňou s WC, fénom. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov.

Pláž - Pekná piesočnatá pláž sa nachádza pred hotelovým areálom a k dispozícii je aj mólo. Slnečníky, ležadlá a matrace sú na pláži aj pri bazéne bez poplatku. Plážové VIP salóniky sú za extra poplatok.

Strava - Hlavná reštaurácia podáva jedlá domácej a medzinárodnej kuchyne, à la carte reštaurácie a niekoľko barov, vrátane baru na pláži.

Pre deti - Mini klub, animácie, športové aktivity, hry, detskýbazén, tobogany, ihrisko, detské stoličky v reštaurácii.

Šport a zábava - Hosťom sú k dispozícii animácie, posilňovňa, plážový volejbal, futbal, aerobik, šípky, stolný tenis, vodné pólo, živá hudba v určené dni. Za poplatok je herňa, biliard, vodné športy na pláži.

Wellness - V SPA centre môžete využiť saunu a turecký kúpeľ. Masáže ostatné služby Spa centra sú za poplatok.

Koncept - Koncepty All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, nealkoholické a alkoholické nápoje. Alkoholické nápoje z dovozu sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní.

Web - Bližšie informácie na: www.libertyhotelslara.com


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -