Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Melia Buenavista ***** Kuba, Cayo Santa Maria Termíny a ceny

Hotel Melia Buenavista ***** Kuba, Cayo Santa Maria

Hotel Meliá Buenavista *****, Cayo Santa Maria - Popis: luxusný hotelový rezort s Royal Service určený iba pre páry staršie ako 18 rokov. Od letiska v Havane je vzdialený 400 km.

- Pláž: 400 metrov dlhá pláž jemným bielym pieskom priamo pri hoteli. Plážové osušky zdarma.

- Vybavenie: 3 À la carte reštaurácie, snack-bar, 3 bary, obchod se suvenírmi, internet, salon krásy. Všetci hostia majú k dispozícii Royal Service (napr. 24-hodinová izbová služba, uvítací kokteil, služby hotelového komorníka) a zdarma môžu využívať i zariadenie susedného hotela Melia Cayo Santa Maria. Cca 8 km od hotela se nachádza medzinárodná klinika s 24 hodinovou službou.

- Zábava a šport: 2 bazény, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, All Inclusive zahŕňa: tenis, fitness centrum, volejbal, aerobik, jóga, bezmotorové vodné športy v neďalekom hoteli Melia Cayo Santa Maria, lekcie španielčiny a tanca. Za poplatek: wellness terapie (YHI-SPA), potápanie (úvodná hodina potápania v bazéne zdarma).

- Stravovanie: All Inclusive (24 hod): raňajky, obedy i večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii, snacky a neobmedzená konzumácia nealkoholických a alkoholických nápojov.

- Vybavenie izieb: kúpelňa/WC, jacuzzi, sušič vlasov, klimatizácia, stropný ventilátor, LCD TV, telefón, trezor (zdarma), kávovar, minibar, žehlička a balkon či terasa.

- Na izbe je možné ubyžovať maximálne 2 dospelé osoby.

- https://www.melia.com/en/hotels/cuba/cayo-santa-maria/melia-buenavista/index.htm

deň 1 - ODLET DO HAVANY/VARADERA: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet a prílet do Havany/Varadera. Uvítanie na letisku, transfer do hotela vo svetoznámom letovisku Varadero, ktoré je od Havany vzdialené 140 km. Ubytovanie, nocľah.

deň 2 - VARADERO: Pobyt v hoteli vo Varadere s raňajkami, polpenziou či s programom All Inclusive. Najväčšie turistické letovisko Kuby Varadero sa veľmi rýchlo rozvíja, prebieha tu výstavba veľmi kvalitných hotelov s kvalitnými službami. Pláž s jemným bielym pieskom a pozvoľným vstupom do vody sa ťahá v dĺžke viac ako 20 km a ponúka ideálne podmienky na kúpanie, opaľovanie a vodné športy. Obľúbený program All Inclusive zahŕňa raňajky, obed aj večeru formou švédskych stolov, občerstvenie počas dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby vrátane vynikajúcich miestnych kokteilov a širokou ponukou športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov. Počas dňa aj večer hotely usporadúvajú animačné programy pre hotelových hostí vrátane opatrovania detí.

deň 11 - VARADERO - VIEDEŇ: Raňajky, popoludní transfer na letisko v Havane/Varadere a odlet do Viedne.

deň 12 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -