Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Meraki Resort **** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Hotel Meraki Resort **** Egypt Hurghada

Užite si jedinečnú atmosféru a párty do skorých ranných hodín v hoteli určenom iba pre dospelých! Skvelé služby, dizajnové izby a omnoho viac ponúka tento výnimočný hotelový komplex svojim návštevníkom.Poloha:

Hotelový rezort sa nachádza na pobreží Červeného mora v obľúbenom letovisku Hurghada v časti Dahar. Samotné centrum s tradičným trhoviskom, mešitami, bazármi a typickými kaviarňami je vzdialené 10 km. Dostanete sa tam pohodlne taxíkom. Medzinárodné letisko v Hurghade je od hotela vzdialené iba 15 km.Vybavenie:

3- poschodová hlavná budova, 2 - 3 poschodové vedľajšie budovy v záhrade, 368 izieb, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 4 a´la carte reštaurácie (orientálna, grécka, ázijská, morské plody - za poplatok), 6 barov, 3 vonkajšie bazény, 1 bazén v zime vyhrievaný (november - marec), tobogany, oddychová a aktívna zóna, animácie, disco, živá hubda, amfiteáter, fitnes, aerobik, tenisový kurt, stolný tenis, futbal, basketbal, plážový volejbal, biliard, šípky, boccia. Za poplatok: SPA centrum, masáže, sauna, parná miestnosť, jacuzzi, turecké kúpele, skrášľovacie procedúry, manikúra, pedikúra, osvetlenie tenisového kurtu, kaderníctvo, obchody, práčovňa, doktor.Ubytovanie:

2- lôžkové štandardné izby s 1 prísteľkou (25 m2), v tomto hoteli je možné ubytovať osoby od 17r., superior izby (36 m2, max. 2+1), deluxe izby (27 - 35 m2, max. 2+0), klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, set na kávu a čaj, TV, WiFi, trezor, balkón/terasa. Za poplatok: minibar, room service.Stravovanie:

All inclusive formou bufetu, raňajky 07:30 - 10:30, neskoré raňajky 11:00 - 12:00, obedy 13:00 - 15:00, večere 19:00 - 22:00, nočné občerstvenie 23:00 - 01:00, snacky 12:00 - 17:00, káva, čaj, koláčiky 10:00 - 22:00, lobby bar, bar pri bazéne 10:00 - 18:00, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase 10:00 - 24:00. Za poplatok: importované nápoje, miestne nápoje v čase 00:00 - 10:00, a´la carte reštaurácie (rezervácia nutná vopred). Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii hotela pri ubytovaní.Pláž:

Hotel sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej pláži s lagúnou a s pozvoľným vstupom do mora. More v tejto oblasti je ideálne aj na potápanie a šnorchlovanie. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky, matrace, osušky a plážový bar v čase 10:00 - 18:00 sú zadarmo. Vodné športy ako napríklad jazda na banáne, windsurfing, parasailing a škola potápania sú k dispozícii za poplatok.Výlety:
Orientačná ponuka výletov v Egypte - TU

Meraki Resort
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Hurghada - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.  


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -