Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Pagerie *** Martinik Trois IletsTermíny a ceny

Hotel Pagerie *** Martinik Trois Ilets

Hotel Pagerie ***, Trois Ilets - Popis: obľúbený hotel vhodný pre milovníkov rušnejšej dovolenky sa nachádza priamo v centre Pointe du Bout v Trois Islets, cca 25 km od letiska.

- Vybavenie: priestranná recepcia, v átriu je veľký bazén, bar a obľúbená reštaurácia Hibiscus; ďalšie reštaurácie, bary, turistické centrum, požičovne automobilov a Marina s požičovňou lodí v najbližšom okolí.

- Pláž: verejná piesočná pláž Anse Mitan cca 300 metrov od hotela.

- Zábava a šport: veľký bazén s ležadlami a ihriskom na vodné pólo, požičovne športových potrieb, požičovňa lodí vedľa hotela, golfové ihrisko s 18 jamkami 5 min. jazdy od hotela; reštaurácia, bary a kasíno v tesnej blízkosti hotela.

- Stravovanie: raňajky formou bufetu.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, TV, klimatizácia, telefón, chladnička, balkón alebo terasa.

- Možnosť ubytovania 3 osôb na izbe.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Obbavenie 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do hlavného mesta Fort de France, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa výberu.

deň 2 - MARTINIK POBYT: Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Pobyt na tomto 70 km dlhom a viac ako 10 km širokom ostrove. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov miestnych cestovných kancelárií. Pri návšteveMartiniku určite nezabudnite navštíviť botanickú záhradu Jardin de Balata, bývalé hlavné mesto Saint Pierre, ktoré bolo zničené výbuchom sopky Montagne Pele. Tiež navštívte Josefinine kúpele, kde sa miestna rodáčka Josefíne, neskôr manželka Napoleona, kúpala v lagúne. A samozrejme, nezabudnite navštíviť niektorú z rumových výrobní, kde Vám ukážu výrobu rumu, ktorý tiež, pravdaže, ochutnáte. Odporúčame aj niektorý z populárnych lodných výletov na plachetniciach alebo katamaráne s možnosťou šnorchlovania. Vzhľadom k veľmi dobrej úrovni ciest tiež odporúčame prenájom auta na individuálne preskúmanie krás ostrova.

deň 8 - MARTINIK - VIEDEŇ: Voľno na kúpanie a opaľovanie. Popoludní transfer na letisko vo Fort de France a odlet späť do Viedne.

deň 9 - PRÍLET DO VIEDNE:Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -