Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Paradise Beach ***** Bulharsko Burgas Sveti VlasTermíny a ceny

Hotel Paradise Beach ***** Bulharsko Burgas Sveti Vlas

Rýchly popis:

Nádherná piesočnatá pláž, krištáľovo čistá morská voda a čerstvý lesný vzduch robia z hotelového komplexu Paradise Beach  výborné  miesto pre rekreáciu a relaxačnú rodinnú dovolenku. Stredisko Sveti Vlas priamo nadväzuje na stredisko Slnečné pobrežie. Odporúčame náročnejším klientom všetkých vekových kategórií. 

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY Poloha:
Plážový hotel Paradise sa nachádza v malebnej zátoke Robinson – v strediska  Sveti Vlas, cca 4 km od centra strediska. Hotel pozostáva z niekoľkých budov a je postavený priamo na pláži s nádhernými výhľadmi na more. Poloha poskytuje pokoj, súkromie a zároveň ste veľmi blízko vzrušujúceho nočného života a zábavy na Slnečnom pobreží.

Hotel:
Priestranná vstupná klimatizovaná hala s recepciou a sedením, výťahy, vnútorná klimatizovaná reštaurácia. WI –FI je k dispozícii vo verejných priestoroch zdarma. Hosťom je k dispozícii posilňovňa, sauna, ihrisko na plážový volejbal, tenisový kurt alebo aj masáže. V hoteli sa nachádza vonkajší bazén (slnečníky a ležadlá pri bazénoch sú zdarma), detský bazén. Plážová osuška je za depozit cca 10/EUR osoba. Mini klub, pool bar Deep, night bar You, lobby bar a ďalšia reštaurácia Glamour, ktorá organizuje tematické večere s show programom, tieto večere sú za príplatok a len pri predchádzajúcej rezervácii na mieste a to v reštaurácii. V hoteli je  herňa, ktoré je otvorená od 18:00 do 02:00 a ponúka veľa zábavy ako bowling pre deti i dospelých, šípky, biliard, playstation, stolný tenis, arkádové hry, air hockey a ďalšie. Hry sú za poplatok. All inclusiv nápoje v bare v herni sú zdarma do 23:00 hod, po tomto čase sú za poplatok. Súčasťou areálu je krásna záhrada a detské ihrisko. Tí, ktorí prídu autom, ho môžu nechať na parkovisku ubytovacieho zariadenia bez poplatku až do vypredania. Ďalej je k dispozícii aj podzemná garáž, či parkoviská  kde sa za parkovanie platí v cene 15 BGN/deň. Súčasťou komplexu je wellness centrum s kúpeľmi, saunou, parným kúpeľom, hammamom, kozmetickým salónom a soláriom a zabezpečuje aj masáže (za poplatok). Animačný program, miniklub, diskotéka a nočný klub zabezpečia tú najlepšiu zábavu vo voľnom čase. Na pláž sa dostanete výťahom. Bohaté možnosti zábavy ponúka tiež samotné centrum letoviska. Dovolenka v tomto hoteli splní očakávania aj náročných klientov. 

Izby:
Ubytovanie v dvojlôžkových izbách s prístelkou, ktoré majú vlastné sociálne zariadenie s výhľadom do parku, alebo na more (kúpeľňa s vaňou či sprchou, WC). Izby sú vybavené klimatizáciou, televízorom so satelitným príjmom, trezorom, mini chladničkou a WI-FI. K dispozícii sú tiež rovnako vybavené rodinné izby – dve oddelené izby až pre 4 dospelé osoby a dve deti.

Stravovanie:
Hotel ponúka stravovanie v programe all inclusive, ktorý zahrňuje raňajky v čase od 7:30 do 10:00 hod., obedy 12:30 – 14:30 hod., večere v čase 18:00 -22:00 hod. Strava je podávaná formou bufetu. Súčasťou all inclusive je ľahké občerstvenie počas dňa (dopoludnia a poobede) a nápoje miestne výroby v čase od 10:00 do 23:00 hod.

Pláž:
Piesočnatá, postupne zvažujúca sa do mora, ležadlá a slnečníky (za poplatok). Na pláž a amfiteáter sa dostanete 4 panoramatickými výťahmi. Hotel ponúka rozsiahly vonkajší športový program s tenisom, bocciou, plážovým volejbalom. K dispozícii je široká škála športov vrátane vodných športov, ako je windsurfing, jazda na banáne a aqua fit, aj vodné lyžovanie. V stredisku je široká ponuka pre športových nadšencov aj množstvo indoorových aktivít a to posilňovňa, stolný tenis, biliard, šípky, squash a aerobik.

Doprava:
letecká, autokarová a individuálna.

V cene je zahrnuté:
7, 10, resp. 11x ubytovanie s all inclusive, leteckú dopravu Bratislava - Burgas - Bratislava, Košice - Burgas - Košice, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci). Pri autokarovej a individuálnej doprave: 9 x ubytovanie s all inclusive, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci).

V cene nie je zahrnuté:
Pri leteckej doprave: Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 195 EUR, pre osoby do 2 rokov 50 EUR, palivový a emisný príplatok pre osoby od 2 rokov 25 EUR, pobytová taxa pre osoby od 2 rokov 15 EUR/osoba/pobyt. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie  KOMFORT 3,70 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 4,70 EUR/osoba/deň. Pri autobusovej a individuálnej doprave: LUX BUS 170 EUR, miestenka 10 EUR, príplatok za dvojsedadlo 100 EUR,  hygienický a bezpečnostný príplatok  pri autokarovej doprave 5 EUR/os., príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania 30 EUR/osoba a za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 50 EUR/osoba, jednosmerná doprava 135 EUR. Povinné príplatky: pobytová taxa pre osoby od 2 rokov 15 EUR/osoba/pobyt. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie  KOMFORT 3,70 EUR/osoba/deň, alebo poistenie PLUS 4,70 EUR/osoba/deň. Asistencia k motorovému vozidlu 2,50 EUR/deň. Nástupné miesta: BA - bez poplatku, NR, TT-10 EUR,  KE, PO - bez príplatku, NZ, KN, TO, PN, PE - 15 EUR, TN, ZH, PD, DUB, NM, LM, RK -  20 EUR,  PP, VT, HE, MI - 18 EUR, BB, ZV, PU, PB, ZA, MT- 25 EUR.

Typ stravy:

all inclusiveInformácie o krajine a stredisku:

BULHARSKO Leží na Balkánskom polostrove a celé východné pobrežie krajiny obmýva Čierne more. Táto neveľká krajina láka turistov svojou bohatou históriou, piesočnatými plážami a čistým morom s pozvoľne klesajúcim dnom, krásnou prírodou i neodolateľnými špecialitami tradičnej bulharskej kuchyne a lahodným vínom. Návštevníkov nadchnú starobylé pamiatky v Nesebare či Varne, pulzujúca atmosféra v blízkom Burgase, krásna príroda i povestná ochota a pohostinnosť miestnych obyvateľov. Ak Vás láka predstava dovolenkovej pohody, zábava v blízkych vodných parkoch, spoznávanie histórie, večerné prechádzky po promenádach s možnosťami výhodných nákupov, potom bude Bulharsko tou správnou voľbou. ň

Sveti Vlas je mesto v Bulharsku.  Nachádza sa na úpätí južného svahu Satara Planina, v severnej časti zálivu Burgas hneď vedľa Slnečného pobrežia. Sveti Vlas je obľúbeným  turistickým letoviskom, ktoré slúži ako tichšia alternatíva  Slnečného pobrežia  a ktoré je rovnako ako mesto Nesebar ľahko dostupné autobusom alebo loďou.Fakultatívne výlety:
Bulharský večer - večerný výlet, do miestnej dedinky kde máte možnosť zažiť bulharské tance, zábavu, tance na žeravých uhlíkoch. Počas bulharského večera je zabezpečená večera a biele a červené víno. Istanbul - Prehliadka Istanbulu a jeho najvýznamnejších pamiatok. Výlet na jeden alebo dva dni. Nesebar - celodenný výlet autobusom a prehliadka starobylého mesta, kde sú zachované kultúrne pamiatky z Antického obdobia a Stredoveku. Nesebar je dnes zapísaný do svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Informácie o ďalších výletoch v CK.


 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -