Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Paradisus Princesa Del Mar ***** Kuba VaraderoTermíny a ceny

Hotel Paradisus Princesa Del Mar ***** Kuba Varadero

Paradisus Princesa Del Mar *****, Varadero - Popis: luxusný hotelový rezort určený iba pre páry staršie ako 18 rokov je vzidaleny od centra Varadera cca 13 km.

- Vybavenie: luxusný komplex prvkami tradičnej španielskej architektúry s recepciou a lounge barom, 630 izieb, 8 reštaurácií (z toho À la carte - napr. japonská, talianska, francúzska, orientálna, karibská), 4 bary, obchody so suvenírmi, kadernícky salón, požičovňa áut. Wi-Fi za poplatok.

- Pláž: dlhá pláž s jemným bielym pieskom priamo pri hoteli. Ležadlá a slnečníky na pláži bez poplatku.

- Zábava a šport: 2 veľké bazény, All Inclusive zahŕňa: 3 tenisové kurty, multifnkčné ihrisko na basketbal, futbal, volejbal a hádzanú, stolný tenis, biliard, šípky, pentaque, fitnescentrum, aerobik, ihrisko na basketbal, plážový volejbal, minigolf, saunu, jacuzzi, vodné športy - windsurfing, kajaky, katamarány, potreby na šnorchlovanie, potápanie (1 ponor denne), denné aj večerné animačné programy a zábavné show. Za poplatok: kúpeľné terapie, masáže, golf, kurzy potápania a internet. Špeciálna cena na 18-jamkové golfové ihrisko.

- Stravovanie: All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy aj večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii, snacky a neobmedzenú konzumáciu miestnych aj medzinárodných nealkoholických a alkoholických nápojov 24 hodín, večere v niektorej z À la carte reštaurácií (nutná rezervácia deň vopred).

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, sušič na vlasy, klimatizácia, SAT-TV, CD prehrávač, telefón, trezor, minibar, kávovar, žehlička a žehliaca doska, balkón alebo terasa. V základnej cene izba Junior Suite. Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelé osoby. Ubytovanie detí nie je možné.

- Vyšší štandard ubytovania spracujeme na vyžiadanie - izba PARADISUS JUNIOR SUITE ROOM SEA VIEW, SUITE ROOM, SUITE ROOM SEA VIEW, ROYAL SERVICE JUNIOR SUITE ROOM, ROYAL SERVICE JUNIOR SUITE ROOM SEA VIEW, ROYAL SERVICE JUNIOR SUITE GARDEN SWIM-UP POOL ROOM, ROYAL SERVICE LUXURY JUNIOR SUITE ROOM, ROYAL SERVICE MASTER GARDEN JUNIOR SUITE SWIM-UP POOL, ROYAL SERVICE SUITE ROOM, ROYAL SERVICE MASTER SUITE ROOM, PRESIDENTIAL SUITE ROYAL SERVICE.

- https://www.melia.com/en/hotels/cuba/varadero/paradisus-princesa-del-mar-resort-and-spa/index.htm

deň 1 - ODLET DO HAVANY/VARADERA: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet a prílet do Havany/Varadera. Uvítanie na letisku, transfer do hotela vo svetoznámom letovisku Varadero, ktoré je od Havany vzdialené 140 km. Ubytovanie, nocľah.

deň 2 - VARADERO: Pobyt v hoteli vo Varadere s raňajkami, polpenziou či s programom All Inclusive. Najväčšie turistické letovisko Kuby Varadero sa veľmi rýchlo rozvíja, prebieha tu výstavba veľmi kvalitných hotelov s kvalitnými službami. Pláž s jemným bielym pieskom a pozvoľným vstupom do vody sa ťahá v dĺžke viac ako 20 km a ponúka ideálne podmienky na kúpanie, opaľovanie a vodné športy. Obľúbený program All Inclusive zahŕňa raňajky, obed aj večeru formou švédskych stolov, občerstvenie počas dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby vrátane vynikajúcich miestnych kokteilov a širokou ponukou športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov. Počas dňa aj večer hotely usporadúvajú animačné programy pre hotelových hostí vrátane opatrovania detí.

deň 11 - VARADERO - VIEDEŇ: Raňajky, popoludní transfer na letisko v Havane/Varadere a odlet do Viedne.

deň 12 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -