Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Riu Atoll ***** Maledivy Maafushi IslandTermíny a ceny

Hotel Riu Atoll ***** Maledivy Maafushi Island

RIU Atoll ****, Maafushi Island - Popis: novootvorený rezort v roku 2019 sa nachádza na súkromnom ostrove Maafushi, ktorý je súčasťou atolu Dhaalu. Je prepojený chodníkom so susedným ostrovom Kedhigandu, kde sa nachádza hotel RIU Palace Maldivas. K dispozícii sú 1 alebo 2-podlažné vily s niekoľkými izbami, z ktorých niektoré sa nachádzajú nad vodou. Veľkolepá prírodná krása oblasti spolu s kvalitou služieb RIU robí z hotela špičkovú dovolenkovú destináciu.

- Vybavenie: recepcia, Wi-Fi zdarma v celom hoteli, 2 bazény, detský bazén, ležadlá, slnečníky, osušky pri bazéne i na pláži, market, butik, kaderníctvo, wellness centrum, práčovňa, fitness, bufetová reštaurácia Dhoni, À la carte reštaurácie – talianska a steak house, 3 bary (Tequila 10:00-18:00, Boduberu 18:00-24:00, Sports 24 hodín denne).

- Pláž: krásna prírodná pláž s jemným pieskom. Piesočnatá pláž a koralové útesy ponúkajú ideálne možnosti na potápanie.

- Zábava a šport: denné a večerné animácie, živá hudba alebo DJ večer na pláži, detský klub RiuLand od 4 do 12 rokov, detské ihrisko, RiuFit programy, fitness, parná sauna, wellness, masáže, kajaky, vodný bicykel, paddle board, šnorchlovanie, za poplatok: PADI potápačské centrum, rybolov a motorizované vodné športy.

- Stravovanie: 24 hodinový All inclusive - raňajky, obed, večera formou bufetu, miestne aj importované alkoholické a nealkoholické nápoje, ľahké občerstvenie počas dňa, 2 À la carte reštaurácie v cene – nutná rezervácia vopred.

- Vybavenie izieb: 264 izieb typu Standard, Beach, Water Junior Suite a Water Superior Junior Suite majú kúpeľňu s WC, sušič vlasov, minibar, trezor, klimatizáciu, stropný ventilátor, rýchlovarnú kanvicu, SAT-TV, Wi-Fi, telefón, balkón alebo terasu. V základnej cene je izba typu Standard.

- https://www.riu.com/en/hotel/maldivas/dhaalu-atoll/hotel-riu-atoll/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Male.

deň 2 - PRÍLET NA MALDIVY: Ranný prílet na Maldivy do hlavného mesta Male. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.

deň 3 - POBYT PRI MORI: Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne v popoludňajších hodinách.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -