Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Riu Palace Punta Cana ***** Dominikánska republika Punta CanaTermíny a ceny

Hotel Riu Palace Punta Cana ***** Dominikánska republika Punta Cana

Riu Palace Punta Cana *****, Punta Cana - Popis: tento luxusný hotel s 676 izbami bol kompletne zrekonštruovaný na jar v roku 2018. Nachádza na pláži Arena Gorda, od letiska je vzdialený cca 40 minút jazdy autom. Ponúka služby najvyššieho štandardu, je súčasťou komplexu 4 sesterských hotelov spoločnosti RIU a spolu tvoria unikátny areál s najrozmanitejšou ponukou športového vyžitia a gurmánskych pôžitkov.

- Vybavenie: recepcia, 6 reštaurácií (z toho 5 À la carte), záhrada, slnečná terasa, 4 bary, wellness centrum, fitness centrum, 3 bazény, aquapark, tanečný klub, detský klub, stráženie detí, ležadlá a slnečníky, obchod so suvenírmi, butik, klenotníctvo, kaderníctvo, práčovňa, diskotéka/night club, Wi-Fi pripojenie zdarma, internetový kútik za poplatok.

- Pláž: pláž Arena Gorda s bielym jemným pieskom priamo pri hoteli. Slnečníky, ležadlá a osušky k dispozícii zdarma.

- Zábava a šport: denné aj večerné animácie, tematické večery, živá hudba, tanec, fitness centrum, vodné športy, windsurfing, surfovanie, katamarán, šnorchlovanie, kajak, PADI potápačské centrum za poplatok, wellness centrum, kozmetické procedúry.

- Stravovanie: 24 hodinový All inclusive - raňajky, obed, večera formou bufetu, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, ľahké občerstvenie počas dňa.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC a vírivkou, balkón/terasa, klimatizácia, stropný ventilátor, sušič vlasov, toaletné potreby, trezor, telefón, TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi pripojenie, žehlička a žehliaca doska, minibar, kávovar. V základnej cene je kalkulovaná izba Junior Suite Standard.

- Vyšší štandard ubytovania spracujeme na vyžiadanie - izba Junior Suite Superior.

- https://www.riu.com/en/hotel/dominican-republic/punta-cana/hotel-riu-palace-punta-cana/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Prílet do Dominikánskej republiky do Dominikánskej republiky. Uvítanie na letisku a transfer do hotela v Punta Cane podľa výberu. Nocľah.

deň 2 - PUNTA CANA: Pobyt pri mori s programom All Inclusive. Punta Cana je najznámejším a najvyhľadávanejším letoviskom Dominikánskej republiky vďaka svojim prekrásnym nekonečným piesočným plážam, tieneným palmovými hájmi. More Vás láka na kúpanie blankytne modrou farbou a jemný biely piesok Vás vyzýva na leňošenie na pláži. Program All Inclusive zahŕňa plnú penziu formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby aj širokú ponuku najrôznejších športových aktivít – nemotorizované vodné športy, tenis, stolný tenis, volejbal, jazda na bicykli či na koni a ďalšie. Večer sú pre hotelových hostí pripravené animačné programy s bohatým kultúrnym programom vrátane kurzov tanca merengue. Pri pobyte v Punta Cane najmä rodinám s deťmi odporúčame návštevu delfinária a minizoo Manati či celodenný výlet k ostrovom Saona či Catalina s ideálnymi podmienkami na potápanie a na šnorchlovanie.

deň 8 - ODLET DO VIEDNE: Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Poobede transfer na letisko a odlet do Viedne.

deň 9 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -