Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Riu Republica ***** Dominikánska republika Punta CanaTermíny a ceny

Hotel Riu Republica ***** Dominikánska republika Punta Cana

RIU Republica ***** - Popis: 5* hotel RIU Republica patrí do siete hotelov RIU, nachádza sa v stredisku Punta Cana, na pláži Playa Arena Gorda. RIU Republica pozostáva z 3 budov a disponuje viac ako 1.300 izbami, ktoré sú určené iba pre osoby staršie ako 18 rokov. Hostia môžu využiť dopravu zdarma do 6 km vzdialeného RIU komplexu, kde sa konajú rôzne tematické open air „RIU pool party“.

- Vybavenie: vstupná hala s recepciou 24/7, concierge služby, Wi-Fi pripojenie, 8 bazénov (3 z nich so swim-up barmi), 9 reštaurácií (bufetové: hlavná reštaurácia La Altagracia a reštaurácia Mangú, talianska Tarantella, ázijská Kaori, indická Taj Mahal, À la carte: steakhouse Quisqueya, 2 kulinárske reštaurácie - Kulinarium East a Kulinarium West, Olé španielska reštaurácia s možnosťou predjedla a dezertov bufetovou formou), Jerk station na pláži, 10 barov (La Guira Lobby bar, Latino lounge, sports bar, Macao bar, Plaza bar, Aquamar swim-up bar, La Ola swim-up bar, Saona Plaza bar, Swim-up bar, Coco´s bar plážový bar), vodný park „Splash Water World“, Renova SPA, salón krásy, kaderníctvo, fitness centrum, slnečná terasa, „Pacha“ diskotéka, butiky, obchody, internetový kútik (za poplatok).

- Pláž: krásna pláž s bielym pieskom priamo pri hoteli. Ležadlá a slnečníky k dispozícii.

- Zábava a šport: bazény, 1 hodina potápania v bazéne zdarma, vodný park, fitness centrum a RiuFit skupinové aktivity, volejbal, windsurfing, šnorchlovanie, kajaky, denné animácie, diskotéka „Pacha“, večerné show a živá hudba, „RIU Get Together Party“ – tematické zoznamovacie party raz za týždeň, RIU Pool Party – tematická party pre dospelých 2 krát do týždňa v RIU komplexe (6 km vzdialený), Renova SPA so saunami, jacuzzi a rôznymi skrášľovacími procedúrami, výlety do okolia.

- Stravovanie: All inclusive program zahŕňajúci raňajky (americké bufetové raňajky), obedy (teplý a studený bufet, pizza, cestoviny, šaláty a dezerty), večere (bufet), nealkoholické i alkoholické nápoje 24/7 (miestne i dovážané nápoje, prémiové značky, minibar).

- Vybavenie izieb: v základnej cene je izba Double Standard o veľkosti 35 m2. Disponuje spálňou s posteľou typu King size (200x200 cm) alebo dvomi Double beds posteľami (125x200 cm), kúpeľňou s WC a sušičom vlasov, lounge s pohovkou, klimatizáciou, ventilátorom, TV, telefónom, trezorom, Wi-Fi pripojením, minibarom/minichladničkou, kávovarom a balkónom/terasou s výhľadom do hotelovej záhrady alebo do dvora. Za príplatok je možné ubytovanie v Standard Double room s čiastočným výhľadom na more.

- Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelé osoby.

- Vyšší štandard ubytovania (Triple room, Suite/Suite with sea view, Suite Jacuzzi, Family room with 2 bedrooms) spracujeme na vyžiadanie.

- https://www.riu.com/en/hotel/dominican-republic/punta-cana/hotel-riu-republica/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet a prílet do Dominikánskej republiky do Dominikánskej republiky. Uvítanie na letisku a transfer do hotela v Punta Cane podľa výberu. Nocľah.

deň 2 - PUNTA CANA: Pobyt pri mori s programom All Inclusive. Punta Cana je najznámejším a najvyhľadávanejším letoviskom Dominikánskej republiky vďaka svojim prekrásnym nekonečným piesočným plážam, tieneným palmovými hájmi. More Vás láka na kúpanie blankytne modrou farbou a jemný biely piesok Vás vyzýva na leňošenie na pláži. Program All Inclusive zahŕňa plnú penziu formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby aj širokú ponuku najrôznejších športových aktivít – nemotorizované vodné športy, tenis, stolný tenis, volejbal, jazda na bicykli či na koni a ďalšie. Večer sú pre hotelových hostí pripravené animačné programy s bohatým kultúrnym programom vrátane kurzov tanca merengue. Pri pobyte v Punta Cane najmä rodinám s deťmi odporúčame návštevu delfinária a minizoo Manati či celodenný výlet k ostrovom Saona či Catalina s ideálnymi podmienkami na potápanie a na šnorchlovanie.

deň 11 - ODLET DO VIEDNE: Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Poobede transfer na letisko a odlet do Viedne.

deň 12 - PRÍLET DO VIEDNE:Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -