Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Rixos The Palm ***** Spojené arabské emiráty DubajTermíny a ceny

Hotel Rixos The Palm ***** Spojené arabské emiráty Dubaj

Hotel Rixos The Palm *****, Dubaj - Popis: moderný luxusný hotel s 290 izbami, ktorý bol otvorený v roku 2012, sa nachádza na Jumeirah Palm, umelo vytvorenom ostrove v tvare palmy. Hotel sa skladá z 2 budov prepojených átriom a leží pri vlastnej piesočnatej pláži. Do nákupných centier v Dubaji sa dostanete za cca 15 minút jazdy. Dvakrát denne je k dispozícii bezplatná kyvadlová doprava do obchodného centra Mall of the Emirates. Letisko v Dubaji je vzdialené 45 km.

- Vybavenie: 3 reštaurácie, 5 barov, 4 bazény, business centrum, sauna, parné kúpele, turecké kúpele, masáže, pedikúra, manikúra, kino, detské ihrisko, požičovňa áut, parkovisko, práčovňa, čistiareň, obchod so suvenírmi, zmenáreň, 24 hodinový servis.

- Pláž: umelo vytvorená piesočnatá pláž je priamo pri hoteli. Lehátka a slnečníky vrátane plážových uterákov sú zadarmo.

- Zábava a šport: fitness centrum, tenis, plážový volejbal, plážový futbal, stolný tenis, bedminton, minigolf, vodné športy.

- Stravovanie: raňajky formou bufetu, možnosť večerí bufetovou formou alebo s obsluhou.

- Vybavenie izieb: mramorová kúpeľňa s vaňou a WC, klimatizácia, varná kanvica, fén, telefón, TV, trezor, minibar, balkón. Maximálne 4 osoby na izbe.

- https://www.rixos.com/en/hotel-resort/rixos-palm-hotel-suites

deň 1 - BRATISLAVA - DUBAJ : Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom a odlet. Prílet do Dubaja, transfer do hotela, nocľah.

deň 2 - POBYT V DUBAJI : Raňajky. Pobyt v hoteli podľa výberu v meste (hotely organizujú 2 x denne zdarma transfery na pláž) či v hoteli priamo na pláži (plážové hotely sú o niečo drahšie). Voľno na kúpanie či vodné športy. V Dubaji sú ideálne nákupné možnosti vo všetkých nákupných centrách za veľmi priaznivé ceny. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov s českým delegátom - poldenná prehliadka mesta, výlet do susedného emirátu Sharjah, púštne safari s večerou.

deň 8 - ODLET DO BRATISLAVY: Transfer na letisko, odlet a prílet do Bratislavy.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -