Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Royal Palms Beach ***** Srí Lanka KalutaraTermíny a ceny

Hotel Royal Palms Beach ***** Srí Lanka Kalutara

Hotel Royal Palms Beach *****, Kalutara - Popis: veľmi pekný luxusný hotel so 124 izbami umiestnený na brehu mora, vzdialený 40 km od Kolomba a 2 km od dediny Kalutara.

- Vybavenie: krásna vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia + 2 menšie s obsluhou, lobby bar, bar pri bazéne, veľký bazén s vírivkou, detský bazén, kvalitné wellness centrum, kaderníctvo, obchod so suvenírmi, konferenčná miestnosť.

- Pláž: piesočná pláž priamo pred hotelom, ležádlá a slnečníky sú zadarmo pre klientov hotela.

- Zábava a šport: 2 tenisové kurty s osvetlením, squash, volejbal, bedminton, biliard, fitnes, sauna, diskotéka a nočný klub.

- Stravovanie: polpenzia – raňajky a večere formou bufetu. All Inclusive za príplatok – raňajky, obedy a večere formou bufetu, celodenné občerstvenie, nealkoholické nápoje a základný výber alkoholických nápojov. Hlavná reštaurácia s terasou s lokálnou aj medzinárodnou kuchyňou a tematickými večerami. Pri bazéne sa nachádza The Palmeto Coffee Shop s ponukou drinkov, kávy, ľahkých jedál a snackov. V reštaurácii The Oriental Seafood si užite čerstvé morské plody a na drink zájdite do The Hurricane Lounge baru. Na pláži sa nachádza The Cabana Beach Bar and Café s ponukou nápojov a snackov. Večer sa môžete zabaviť pri miešanom drinku v Below Zero Night Club.

- Vybavenie izieb: 129 elegantných izieb a 7 Suites. K štandardnému vynaveniu všetkých izieb patrí klimatizácia, telefón, TV, minibar, rádio, trezor, kávovar, kúpeľňa s WC, vaňou, sprchou a fénom, balkón s výhľadom na more cez záhradu. V základnej cene je ubytovanie typu Deluxe. Ubytovanie vo vyššej kategórii za príplatok.

- Maximálne 3 osoby na izbe.

- http://royalpalms.tangerinehotels.com/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Colomba.

deň 2 - PRÍLET DO COLOMBA: Raňajky v lietadle, prílet do Colomba. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - POBYT PRI MORI: Raňajky. Voľný program na opaľovanie, kúpanie, šport a výlety. Hotelová recepcia ponúka široký výber fakultatívnych výletov – napr. prehliadky miest Kandy, Nuwara Eliya, Galle, safari do NP Yala. Dlhé piesočnaté pláže s nádherne čistou morskou vodou Vás lákajú k potápaniu, surfovaniu alebo rybárčeniu. Srí Lanka však ponúka mimo pláží tiež niečo navyše – fascinujúce vnútrozemie s bujnou vegetáciou, ktoré môžete prebádať ako v rámci organizovanej skupiny, tak aj individuálne so zapožičaným motocyklom alebo vozidlom. Medzi najväčšie atrakcie patrí návšteva starého kráľovského mesta Kandy, spojená s návštevou slonej farmy. K Vášmu príjemnému pobytu prispeje mnoho vynikajúcich reštaurácií v okolí hotela a pozdĺž pláže.

deň 9 - ODLET Z COLOMBA: Transfer na letisko v Colombe a odlet do Viedne.

deň 10 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet na letisko do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -