Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Sakouli *** Mayotte BandréléTermíny a ceny

Hotel Sakouli *** Mayotte Bandrélé

Hotel Sakouli ***, Bandrélé - Popis: obľúbený hotel s veľmi kvalitnými službami a vychýrenou kuchyňou sa skladá zo 30 izieb vybudovaných v stráni s bujnou tropickou vegetáciou nad juhovýchodným zálivom ostrova Mayotte, cca 5 km od mestečka Bandrélé.

- Vybavenie: reštaurácia, bar, bazén, vírivka, obchodík so suvenírmi.

- Pláž: piesočná pláž z čierneho lávového piesku pri hoteli.

- Zábava a šport: kajak, vodné bicykle, šnorchlovanie, za poplatok potápanie, jazdenie loďou na more, rybolov.

- Stravovanie: polpenzia - raňajky formou bufetu, večera servírovaná.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, klimatizácia, balkón / terasa s výhľadom na more, TV, telefón, prípojka na internet, trezor, chladnička.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Zraz na letisku a odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet na Mayotte cez Paríž a Réunion.

deň 2 - PRÍLET NA MAYOTTE: Prílet na panenský ostrov Mayotte, transfer do hotela, ubytovanie. Voľno na kúpanie a opaľovanie. Večera a nocľah.

deň 3 - MAYOTTE: Pobyt s polpenziou (raňajky formou bufetu, servírovaná večera). Ostrov Mayotte je stále romantickým rajom pre milovníkov nedotknutej prírody, celková plocha ostrova je 376 km2. Horské úbočia vulkanického pôvodu sú presýtené vôňou exotických korenín (škorica, klinčekov, vanilky a Ylang Ylang). Mayotte v preklade znamená "ostrov parfumov". Pestrofarebný podmorský svet láka milovníkov potápaniu.V Mayottskej lagúne, ktorá sa rozprestiera na viac ako 1.000 km2 sa pravidelne preháňajú morské korytnačky, delfíny, kanice a mečúne. Ďalším z potápačských zážitkov je ponor v morskej lagúne s tajomným podvodným svetom uprostred ostrova. Do pamäte sa nepochybne zapíšu pitoreskné dedinky a priateľské domorodé obyvateľstvo.

deň 9 - MAYOTTE – RÉUNION - VIEDEŇ: Raňajky. Transfer na letisko a odlet späť cez Réunion a Paríž do Viedne.

deň 10 - VIEDEŇ: Prílet do Viedne v popoludňajších hodinách.


CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú dopravu Viedeň - Paríž - Réunion - Mayotte a späť, transfer letisko - hotel - letisko na Mayotte, 7x nocľah s polpenziou vo zvolenom hoteli, asistenciu partnerskej CK,

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

fakultatívne výlety, letiskové taxy - viď cenník, cestovné poistenie ECP 3,50 EOR/osoba/deň, príplatky za prípadné predĺženie pobytu,

Poznámka: Pobyt na Mayotte možno kombinovať s pobytom na ostrove Réunion.

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -