Vyhľadávanie zájazdu

Hotel San Vincenzo **** Taliansko Sicília CataniaTermíny a ceny

Hotel San Vincenzo **** Taliansko Sicília Catania

Nech sa už radíte do akejkoľvek vekovej kategórie, v tomto hoteli si príde na svoje každý návštevník. Spája v sebe ideálne miesto pre strávenie pokojného oddychu, romantiky vo dvojici, či aktívnej rodinnej dovolenky.

Poloha:
Hotel sa nachádza v stredisku Letojanni, kde nájdete tradičné bary, reštaurácie, obchody i kaviarne. Najbližšie nákupné možnosti sú v centre mesta alebo v živšom meste Taormina, ktoré je vzdialené 5 km od hotela. Blízko hotela sa nachádza autobusová stanica a železničná stanica (100 m). Letisko v Catanii je vzdialené 65 km od hotela.

Vybavenie:
3- poschodová hlavná budova, 42 izieb, recepcia s WiFi, výťah, reštaurácia.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (20 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., superior izby, deluxe izby, odhlučnené izby, klimatizácia, kúpeľňa, sprcha/vaňa, TV, sušič na vlasy, WiFi, okno/balkón. Za poplatok: minibar, trezor, detská postieľka (cca 7€/deň).

Stravovanie:
Polpenzia, raňajky formou bufetu, večere servírované výberom z menu. Za poplatok: nápoje.

Pláž:
Hotel sa nachádza priamo na širokej súkromnej, piesočnato-kamienkovej pláži, na ktorú sa dostanete cez promenádu. Slnečníky a ležadlá sú zadarmo. Vodné športy sú za poplatok.

Hotel San Vincenzo
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Catania - Bratislava, stravovanie podľa popisu objednaného typu stravovania, delegátske služby, DPH.
Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery letisko-hotel-letisko.

UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň je povinné uhradiť priamo na mieste podľa platných predpisov daného regiónu vo výške približne 1-2 €/os./deň. Deti do 10r. môžu byť od dane oslobodené.Parkovanie: V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -