Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Sheraton Jumeirah Beach ***** Spojené arabské emiráty DubajTermíny a ceny

Hotel Sheraton Jumeirah Beach ***** Spojené arabské emiráty Dubaj

Hotel Sheraton Jumeirah Beach *****, Dubaj - POPIS: luxusný hotel s 255 izbami sa nachádza v západnej časti pláže Jumeirah, v pešej dostupnosti Dubai Marina, zastávok Dubai Tram a Metro, JBR Walk A plážovej promenády. Transfer z letiska trvá cca 30 minút jazdy (35 km).

- Vybavenie: 233 izieb a 23 suites, 1 hlavná a 4 á la carte reštaurácie, 2 bary, tropická záhrada, bazén, Pirates Kids Club, fitness centrum, PADI potápačské centrum, kaderníctvo, salón krásy, obchod so suvenírmi, zmenáreň, služby concierge.

- Pláž: dlhá pláž s bielym pieskom priamo pri hoteli.

- Zábava a šport: 2 tenisové kurty, 2 klimatizované kurty na squash, stolný tenis, plážový volejbal, kajaky, vodné lyže, windsurfing a ďalšie vodné (motorizované aj nemotorizované) športy, PADI potápačské centrum, golf.

- Stravovanie: raňajky formou bufetu, večera za príplatok. Reštaurácie a bary v hoteli: Palm Garden Restaurant & Terrace (all-day dinning), The Peacock Chinese Restaurant (čínska), Al Hadiqa Restaurant & Tent (arabská), Black Goose Buns D Brews (americká), Chilly & Chutney (indická), Azure Pool Bar & Restaurant (pri bazéne, nápoje a ponuka sendvičov, snackov, šalátov a BBQ), Bliss Lounge Bar.

- Vybavenie izieb: individuálne nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, sušič vlasov, TV, telefón, rádio, trezor, minibar, internetové pripojenie. Základným typom ubytovania je King/Twin Deluxe JBR View Guest Room. Za príplatok možné ubytovanie v suitách alebo rodinných izbách.

- V izbách je možné ubytovať max. 2 dospelých a 1 dieťa, v rodinných izbách 4 dospelých a 1 dieťa.

- https://www.marriott.com/hotels/travel/dxbjs-sheraton-jumeirah-beach-resort/

deň 1 - VIEDEŇ/PRAHA - DUBAJ : Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom a odlet. Prílet do Dubaja, transfer do hotela, nocľah.

deň 2 - POBYT V DUBAJI : Raňajky. Pobyt v hoteli podľa výberu v meste (hotely organizujú 2 x denne zdarma transfery na pláž) či v hoteli priamo na pláži (plážové hotely sú o niečo drahšie). Voľno na kúpanie či vodné športy. V Dubaji sú ideálne nákupné možnosti vo všetkých nákupných centrách za veľmi priaznivé ceny. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov s českým delegátom - poldenná prehliadka mesta, výlet do susedného emirátu Sharjah, púštne safari s večerou.

deň 8 - ODLET DO PRAHY/VIEDNE: Transfer na letisko, odlet a prílet do Viedne/Prahy.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -