Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Sherwood Greenwood Resort **** Turecko KemerTermíny a ceny

Hotel Sherwood Greenwood Resort **** Turecko Kemer

Popis - Vzdialenosť od letiska: Antalya 55 km Najbližšie mesto (km): Kemer 9 km Typ pláže: piesočnato-kamienková Vzdialenosť od pláže: 180 m  

Základné informácie - Hotelový komplex s krásnou záhradou sa skladá z hlavnej, vedľajšej budovy a niekoľkých bungalovov. K dispozícii je recepcia, lobby, hlavná reštaurácia, a´la carte reštaurácia, bary, snack reštaurácia na pláži, vonkajší bazén, krytý bazén, detský bazén, obchodná pasáž, centrum krásy, tenisový kurt, konferenčná miestnosť.

Poloha - Hotel sa nachádza 55 km od medzinárodného letiska v Antalyi a 45 km od centra Antalye. Kemer je od hotela vzdialený 9 km. Blízko hotela sa nachádza autobusová zastávka.

Vybavenie izieb - Štandardné izby majú balkón alebo terasu a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, trezorom (za poplatok), kúpeľňou s WC a fénom. Hotel má k dispozícií špeciálne upravené izby pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

Pláž - Piesočnato-kamienková pláž je dlhá 75 m a nachádza sa cca 180 m od hotela. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku, výmena osušiek je za poplatok.

Strava - Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne, klienti môžu ďalej využiť snack bary, à la carte reštauráciu a bary vrátane baru na pláži a pri bazéne.

Pre deti - Deťom slúži detský mini klub vo veku 4-12 rokov, detské disco, detské ihrisko, detský bazén, detské animácie. V hlavnej reštaurácií je k dispozícii detská stolička. Opatrovanie detí je za poplatok.

Šport a zábava - Bez poplatku využite denné a večerné animácie, aerobik, vodnú gymnastiku, hry v bazéne, stolný tenis, basketbal, šípky, mini futbal, bocciu, posilňovňu, tenis, šmýkačky pre deti aj dospelých, vonkajší a vnútorný bazén. Za poplatok sú vodné športy na pláži, osvetlenie tenisového kurtu.

Wellness - Sauna a turecký kúpeľ sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže, píling a ostatné služby SPA centra.

Koncept - Koncepty All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Web - http://www.sherwoodhotels.com.tr/ 

Dôležité informácie - Tradičný turecký hotel, ktorý neakceptuje výlučne mužské zloženie na izbe.


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -