Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Sherwood Greenwood Resort **** Turecko KemerTermíny a ceny

Hotel Sherwood Greenwood Resort **** Turecko Kemer

Popis - Vzdialenosť od letiska: Antalya 55 km Najbližšie mesto (km): Kemer 9 km Typ pláže: piesočnato-kamienková Vzdialenosť od pláže: 180 m  

Základné informácie - Hotelový komplex s krásnou záhradou sa skladá z hlavnej, vedľajšej budovy a niekoľkých bungalovov. K dispozícii je recepcia, lobby, hlavná reštaurácia, a´la carte reštaurácia, bary, snack reštaurácia na pláži, vonkajší bazén, krytý bazén, detský bazén, obchodná pasáž, centrum krásy, tenisový kurt, konferenčná miestnosť.

Poloha - Hotel sa nachádza 55 km od medzinárodného letiska v Antalyi a 45 km od centra Antalye. Kemer je od hotela vzdialený 9 km. Blízko hotela sa nachádza autobusová zastávka.

Vybavenie izieb - Štandardné izby majú balkón alebo terasu a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, trezorom (za poplatok), kúpeľňou s WC a fénom. Hotel má k dispozícií špeciálne upravené izby pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

Pláž - Piesočnato-kamienková pláž je dlhá 75 m a nachádza sa cca 180 m od hotela. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku, výmena osušiek je za poplatok.

Strava - Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne, klienti môžu ďalej využiť snack bary, à la carte reštauráciu a bary vrátane baru na pláži a pri bazéne.

Pre deti - Deťom slúži detský mini klub vo veku 4-12 rokov, detské disco, detské ihrisko, detský bazén, detské animácie. V hlavnej reštaurácií je k dispozícii detská stolička. Opatrovanie detí je za poplatok.

Šport a zábava - Bez poplatku využite denné a večerné animácie, aerobik, vodnú gymnastiku, hry v bazéne, stolný tenis, basketbal, šípky, mini futbal, bocciu, posilňovňu, tenis, šmýkačky pre deti aj dospelých, vonkajší a vnútorný bazén. Za poplatok sú vodné športy na pláži, osvetlenie tenisového kurtu.

Wellness - Sauna a turecký kúpeľ sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže, píling a ostatné služby SPA centra.

Koncept - Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie. Podáva sa polnočná večera, zákusky, zmrzlina. Dovážané alkoholické nápoje, čerstvé stavy, všetky nápoje na disco sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Web - http://www.sherwoodhotels.com.tr/ 

Dôležité informácie - Tradičný turecký hotel, ktorý neakceptuje výlučne mužské zloženie na izbe.


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -